XIII. Majstrovstvá Sveta chlapcov a dievčat U18 4. hrací deň - Slovenský kolkársky zväz

XIII. Majstrovstvá Sveta chlapcov a dievčat U18 4. hrací deň

Napísal Predseda Mediálneho útvaru pred štyrmi mesiacmi v kategorii . Pripojených 0 komentárov.
logo-ms-2019
Dňa 14.5.2019 v 4. hracom dni VIII. Majstrovstiev Sveta v kategórii U18 sa konali súťaže tandem-mix a šprint chlapcov a dievčat.

FILIP BÁNIK získal v disciplíne šprint STRIEBORNÚ MEDAILUBig grin 
 

Slovenskí hráči nastúpia:

Tandem-mix
1.kolo 
VÁVROVÁ – NESTEŠ                0
VARGA – LJUBIČ (CRO)              2 …  postup (CRO) 
 
Šprint chlapci
1.kolo
BÁNIK                                    1 SV   19 … postup
KURCINÁK (SRB)                     1     SV 18
 
KOTULA                                  1    SV 17
PRINOTH (ITA)                        1 SV   23 postup (ITA)
 
KUCKO                                   0
WALTZ  (GER)                         2 ..... postup (GER)
 
Šprint dievčatá
1.kolo
ŠINTÁLOVÁ                             1 SV   25 ..... postup
SIMON (FRA)                            1 SV 17

MAKRÁNSKA                            1 SV   22 ..... postup
ROVTAR (SLO)                          1 SV  17
 
BEDNÁROVÁ                            2   ............ postup
HIRBER (ITA)                            0
 
2.kolo dievčatá
ŠINTÁLOVÁ                            2 ..... postup
TOBOLOVÁ (CZE)                     0
 
MAKRÁNSKA                          1  SV 
BUCHOLAC (POL)                     1  SV   … postup (POL)
 
BEDNÁROVÁ                           1  SV  20 ..... postup
SZABO (ROU)                          1 SV  19
 
2.kolo chlapci
BÁNIK                                   2 ........ postup
FEIER (ROU)                          0

štvrťfinále dievčatá:
ŠINTÁLOVÁ                           1   SV 13
CHAPOTOT (FRA)                    1 SV  24 … postup (FRA)
 
BEDNÁROVÁ                         0 
BRTNIKOVA (CZE)                  2 .......... postup (CZE)
 
štvrťfinále chlapci:
BÁNIK                                  1 SV 21 ..... postup
KARL (GER)                           1  SV 12
 
semifinále chlapci: 
BÁNIK                                   2 ........ postup
Vidmar (SLO)                         0
 
FINÁLE CHLAPCI: 
BÁNIK                                   0 -------- STRIEBORNÁ MEDAILA 
LJUBIC (CRO)                         2 --------- ZLATO
 
FILIP BÁNIK získal v disciplíne šprint STRIEBORNÚ MEDAILUBig grin 

 

Komentáre

Komentáre niesú pod týmto článkom povolené.