Športfestival - 5.ročník - Slovenský kolkársky zväz

Športfestival - 5.ročník

Napísal Predseda Mediálneho útvaru pred tromi rokmi v kategorii Oznamy MU. Pripojených 0 komentárov.
obr

 Dňa 5. decembra 2015 od 10.00 hodiny sa podujatie bude organizovať  podujatie  Športfestival 5 – ročník na známom mieste, výstavisku Expo center v Trenčíne!

Športfestival  – 5.ročník

Slovenská asociácia silných mužov v spolupráci so Slovenskou asociáciou kulturistiky, fitness a silového trojboja za pomoci Konfederácie športových zväzov a Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu organizuje už piaty ročník jediného a jedinečného podujatia Športfestival Slovakia!

Tento rok sa podujatie bude organizovať 5. decembra 2015 o 10-tej hodiny ráno na známom mieste, výstavisku Expo center v Trenčíne!

Ako z názvu vyplýva, pôjde o festival športov, tých menej známych, neolympijských. Tak ako po minulé roky, i v tomto ostáva hlavná strecha na športových pilieroch. Tým sú Vianočná cena v silovom trojboji, súboj najsilnejších žien Európy, veľká cena fitness detí, pohárová súťaž bikiny fitness, tlak na lavici a tlak na lavici telesne postihnutých športovcov.

Každým rokom pripravuje organizátor množstvo noviniek a nebude tomu inak ani na piatom ročníku. Diváci a návštevníci festivalu sa môžu tešiť na premiéru Physique mužov, čo poteší hlavne ženskú časť publika. Taktiež na bojové športy ako bude čínske Wu-shu alebo akademické majstrovstvá Slovenska v kickboxe. Okrem bojových športov sa predvedú i vytrvalostné športy ako Crossfit, ktorý pripraví celoslovenskú súťaž pre divákov!

Taktiež uvidíte i takewondo, kartová hra bridž a množstvo iného na čo sa môžete tešiť. 

Súčasťou je i expo výstava, v ktorej môžte zhliadnuť ukážky iných športov ako napríklad kolky, florbal, lukostreľbu, horolezcov, pripravené su workout ukážky na hrazdovom prevedení Slovenskej firmy CAGE, historickú streľbu a iné skvelé a zaujímavé veci, ktoré si môžte prezrieť v priečinku „ostatné športy“ na pravej strane lišty tejto webstránky. Okrem športových stánkov uvidíte i doplnky športovej výživy od Kompavy, Maxsportu, Šmakoun, novinku predstaví i Grotto a ich sušené hovädzie mäso.

Zaujímavý bude i prezentačný stánok Slovenskej asociácie silných mužov, spojený s ukážkami siláckych disciplín, ochutnávkou Slovenských proteínov značky Koliba a autogramiáda silných mužov. Podpisy budete môcť dostať i od výborných Slovenských kulturistov, fitnessiek, bikiny fitnessiek a množstva známych osobností v stánku Muscle&Fitness alebo Slovenskej asociácie kulturistiky, fitness a silového trojboja. 

titulka

Komentáre

Komentáre niesú pod týmto článkom povolené.