Školenia trénerov - najnovšie informácie - Slovenský kolkársky zväz

Školenia trénerov - najnovšie informácie

Napísal Sekretariát SKOZ pred dvomi rokmi v kategorii Oznamy Výkonného výboru. Pripojených 5 komentárov.
oznam1

FTVŠ poriada školenia trénerov I., II. a III. kategórie. Upozorňujem na zmenu označenia a to, že tréner I. triedy je najnižší stupeň vzdelania a tréner III. triedy najvyšší.

  Presný dátum je 9.12.2016 od 14:00 do 11.12.2016 cca do 12:00 hod. Školenie – všeobecná časť sa koná na FTVŠ Nábr.arm.gen,L.Svobodu, Bratislava. Test zo všeobecnej časti sa bude konať v januári po dohode s Vami – musíme si ujednotiť termín a dohodnúť, keď sa stretneme 9.12.2016. 

Cena školenia je stanovená na 45 eur/osoba. Poplatok za školenie všeobecná časť je potrebné uhradiť na účet SKoZ uvedený na našej stránke v časti kontakty. Do poznámky napíšte meno a priezvisko. SKoZ bude poplatok FTVŠ uhrádzať hromadne. Jednotlivým záujemcom bude vystavená faktúra za úhradu – je potrebné poslať na mail: sekretariat@kolky.sk fakturačné údaje ( pokiaľ Vám to uhradí klub údaje klubu názov, adresa, IČO DIČ, číslo účtu, pokiaľ si to hradíte sami meno priezvisko adresu).

Praktická časť školenia bude s odborným garantom v termíne 4.2.-5.2.2017 v Podbrezovej. Cena bude stanovená presne po záväznom potvrdení všetkých záujemcov ( bude v rozsahu 20–30 eur/osoba) . K uvedenému Vám bude opäť vystavená faktúra. 

Prosím prihlásených záujemcov, aby potvrdili mailom stopercentnú účasť do 1.12.2016 do večera, aby som mohla odoslať objednávku na FTVŠ. Ďakujem
 

Elena Fürstenová
GS SKoZ

Komentáre

Komentáre niesú pod týmto článkom povolené.