Elektronické zápisy na sezónu 2016/2017 - Slovenský kolkársky zväz

Elektronické zápisy na sezónu 2016/2017

Napísal Predseda Mediálneho útvaru pred dvomi rokmi v kategorii . Pripojených 0 komentárov.

kalamar

Tento rok zavádzame novinku v odosielaní a spracovaní výsledkov. Prechádzame na online formuláre, cez internetovú stránku. Týmto krokom sa zbavíme zdĺhavého zapisovania a spracovania výsledkov a uľahčíme si prácu s prihláškami, registračkami a všetkými formalitami do budúcich rokov. Je treba, aby sa každý oddiel zaregistroval na stránkehttp://vysledky.kolky.sk/admin . 

Z každého oddielu sa môžu registrovať viacerí užívatelia, ktorí môžu vypĺňať zápisy všetkých zápasov daného klubu. Pri registrácii nezabudnite vyplniť klub do ktorého patríte, inak vaša registrácia bude zamietnutá. Po registrácii vám príde potvrdzujúci email o registrácii. Nájdete v ňom aj link, na ktorý je potrebné kliknúť, aby ste konto aktivovali. Po aktivácii musíte počkať na schválenie vášho konta administrátorom.
 
Ako presne systém funguje, kde, ako a čo robiť sa dozviete v systéme po prihlásení.
online výsledky si budete môcť pozrieť od 10.9. na stránke http://vysledky.kolky.sk
 
Pre kolkárne, ktoré nemajú internet, alebo majú program, ktorý im vie vygenerovať excel zápis, tak je v systéme uverejnený vzorový offline excel súbor, aj s návodom, čo je dôležité vyplniť. Správne vyplnený excel zápis je potom možné naimportovať do systému pre konkrétny zápas. Avšak týmto krokom znemožníte prípadným pozorovateľom zápasu pozerať výsledky v reálnom čase zápasu.
 
Marek Zajko, vývojár výsledkového systému a novej stránky SKoZ.
 
V prípade otázok ohľadom zápisu:
 
Kontakt: Marek Zajko
 
Tel: +421 944 930 697
 

 

Komentáre

Komentáre niesú pod týmto článkom povolené.