1.kolo Ligy majstrov 2016/2017 - Slovenský kolkársky zväz

1.kolo Ligy majstrov 2016/2017

Napísal Predseda Mediálneho útvaru pred tromi rokmi v kategorii . Pripojených 0 komentárov.
podbrezka-znak Zápasy Ligy majstrov sa opäť dostávajú k slovu, keď posledný novembrový víkend sú na programe prvé kolá tejto medzinárodnej súťaže. Ako je známe, predstaví sa v nej nielen mužské ale aj ženské družstvo kolkárskeho klubu ŽP Šport Podbrezová. Súťaž sa hrá tradičným spôsobom, prvé kolo je na pláne tento víkend 26.11.2016, odveta o 2 týždne neskôr tj. 10.12.2016. Muži sa stretnú o 13:00 hod. doma s nemeckým teamom KC Schwabsberg o 13:00 hod v dome športu. Ženy cestujú do Francúzka, kde sa stretnú o 13:00  B. dOr Soults Sous Forest

1.kolo Ligy majstrov 2016/2017

Muži:
Súper pre Podbrezovú pripadol podľa žrebu tentokrát z Nemecka, keď sa v prvom zápase predstaví v Dome športu družstvo KC Schwabsberg. Schwabsberg patrí medzi lepšie nemecké družstva, keď v najvyššej nemeckej súťaži pravidelne bojuje o medailové priečky. Do súťaže sa prebojoval na základe umiestnenia na NBC pohári (3.miesto). Po minulej sezóne sa družstvo oslabilo odchodom Fabiana Seitza do konkurenčného Zerbstu, avšak do tímu prišla nová posila, Philipp Vsetecka, dlhoročný reprezentant Rakúska. Okrem Vsetecku sú v družstve reprezentanti Nemecka a to Mathias Dirngberger a Timo Hehl.
Zápas začína v sobotu o 13:00 v Dome športu Podbrezová.

Družstvo KC Schwabsberg NBC pohár 2016

Ženy:
Podbrezovské družstvo žien sa predstaví v prvom kole Ligy majstrov na dráhach súperiek a to až vo Francúzsku, kde sa stretnú s družstvom B. dOr Soults Sous Forest.. V družstve pôsobia niektoré známe reprezentantky Francúzska v juniorskej kategórii.
Zápas začína v sobotu o 13:00 na kolkárni v meste Uberach.

Kolkáreň francúzskeho družstva


Plagát k zápasu

(autor: Martin Kozák)

Komentáre

Komentáre niesú pod týmto článkom povolené.