Veľký Šariš 20.03.2016
Výsledky 3. turnaj. kola o majstra dorastu SR družstiev v kolkoch za rok   2015/2016. 
 
ŽP Šport Podbrezová Konečné poradie : 3 MKK Slovan Galanta Konečné poradie : 4
Priezvisko a meno hráča Set Výkon Priezvisko a meno hráča Set Výkon
číslo preukazu Plné Dor. Ch. Spolu číslo preukazu Plné Dor. Ch. Spolu
Poliakova Janka 1 89 36 1 125 Machalkova Patricia 1 101 44 1 145
2 98 42 3 140 2 84 54 1 138
3 89 44 2 133 3 105 42 3 147
4 96 50 1 146 4 84 42 2 126
985625 spolu 372 172 7 544 995415 spolu 374 182 7 556
Svantner Marek 1 85 54 0 139 Dvorscak Samuel 1 82 44 2 126
2 94 27 2 121 2 92 35 3 127
3 86 33 4 119 3 86 35 2 121
4 93 42 2 135 4 76 51 1 127
990702 spolu 358 156 8 514 000329 spolu 336 165 8 501
Banik Filip 1 98 44 1 142 Rozsar Tibor 1 99 34 4 133
2 90 35 1 125 2 102 26 6 128
3 96 45 0 141 3 74 31 4 105
4 88 51 0 139 4 67 42 1 109
030601 spolu 372 175 2 547 000110 spolu 342 133 15 475
Malcek Ivan 1 87 41 2 128 Mazuchova Nikola 1 90 45 1 135
2 79 26 5 105 2 93 43 1 136
3 85 18 7 103 3 81 52 0 133
4 71 24 2 95 4 93 35 0 128
000924 spolu 322 109 16 431 986010 spolu 357 175 2 532
Body pre družstvo : 4 Celkový výkon : 1605   Body pre družstvo : 3 Celkový výkon : 1589
             
ŠK Modranka Konečné poradie : 5 TJ Rakovice Konečné poradie : 1
Priezvisko a meno hráča Set Výkon Priezvisko a meno hráča Set Výkon
číslo preukazu Plné Dor. Ch. Spolu číslo preukazu Plné Dor. Ch. Spolu
Sipkovsky Samuel 1 81 36 1 117 Nestes Lukas 1 79 34 4 113
2 84 44 3 128 2 90 26 4 116
3 100 44 2 144 3 91 27 3 118
4 92 37 4 129 4 65 24 7 89
990930 spolu 357 161 10 518 030404 spolu 325 111 18 436
Jankovicova Dominika 1 84 53 2 137 Sinatalova Natalia 1 78 45 4 123
2 84 50 0 134 2 100 35 2 135
3 83 35 2 118 3 98 53 2 151
4 99 32 2 131 4 93 53 1 146
005428 spolu 350 170 6 520 016113 spolu 369 186 9 555
Suryova Alexandra 1 90 61 1 151 Milan Simon 1 93 43 0 136
2 91 35 3 126 2 103 30 2 133
3 79 35 2 114 3 92 36 2 128
4 88 34 2 122 4 95 36 1 131
996201 spolu 348 165 8 513 991228 spolu 383 145 5 528
Joza Jozef 1 87 45 4 132 Magala Simon 1 84 29 2 113
2 94 24 7 118 2 86 51 0 137
3 92 26 4 118 3 90 52 1 142
4 91 16 7 107 4 88 61 2 149
000411 spolu 364 111 22 475 040226 spolu 348 193 5 541
Body pre družstvo : 2 Celkový výkon : 1551   Body pre družstvo : 7 Celkový výkon : 1624
   
TJ Slavoj Veľký Šariš Konečné poradie : 2 FTC Fiľakovo Konečné poradie : 6
Priezvisko a meno hráča Set Výkon Priezvisko a meno hráča Set Výkon
číslo preukazu Plné Dor. Ch. Spolu číslo preukazu Plné Dor. Ch. Spolu
Kazimir Oliver 1 107 35 2 142 Koos Robert 1 85 42 1 127
2 93 35 4 128 2 84 43 1 127
3 95 61 0 156 3 91 32 5 123
4 78 52 0 130 4 75 42 2 117
010103 spolu 373 183 6 556 980226 spolu 335 159 9 494
Kucko Richard 1 84 43 3 127 Nagy Tomas 1 85 39 0 124
2 83 50 1 133 2 84 26 4 110
3 69 54 2 123 3 84 36 2 120
4 81 17 6 98 4 77 26 5 103
020204 spolu 317 164 12 481 000730 spolu 330 127 11 457
Foris Marian 1 96 36 1 132 Mihali Daniel 1 85 36 3 121
2 101 43 0 144 2 83 33 5 116
3 70 44 2 114 3 91 34 3 125
4 96 62 1 158 4 93 44 5 137
980703 spolu 363 185 4 548 010910 spolu 352 147 16 499
Slanina Martin 1 84 44 5 128 Gallo Erik 1 86 36 3 122
2 91 44 0 135 2 93 44 3 137
3 90 36 4 126 3 83 36 3 119
4 91 35 3 126 4 92 62 0 154
000707 spolu 356 159 12 515 001113 spolu 354 178 9 532
Body pre družstvo : 5 Celkový výkon : 1619   Body pre družstvo : 1 Celkový výkon : 1525
Poradie v 3. turnaji o dor. majstra Slovenska
na kolkárni vo Veľkom Šariši 20.03.2016
Výkon Body
1. TJ Rakovice 1624 7
2. TJ Slavoj Veľký Šariš 1619 2
3. ŽP Šport Podbrezová 1605 4
4. MKK Slovan Galanta 1589 5
5. ŠK Modranka 1551 3
6. FTC Fiľakovo 1525 1
Poradie jednotlivcov v III. turnajovom kole o majstra SR dorastu
družstiev na kolkárni vo Veľkom Šariši 20.03.2016
  Hráč Čís.pr. družstvo Plné Dor. Ch. Spolu
1. Kažimír Oliver 010103 TJ Slavoj Veľký Šariš 373 183 6 556
2. Machálková Patrícia 995415 MKK Slovan Galanta 374 182 7 556
3. Šintálová Natália 016113 TJ Rakovice 369 186 9 555
4. Foriš Marián 980703 TJ Slavoj Veľký Šariš 363 185 4 548
5. Bánik Filip 030601 ŽP Šport Podbrezová 372 175 2 547
6. Poliaková Janka 985625 ŽP Šport Podbrezová 372 172 7 544
7. Magala Šimon 040226 TJ Rakovice 348 193 5 541
8. Gallo Erik 001113 FTC Fiľakovo 354 178 9 532
9. Mazúchová Nikola 986010 MKK Slovan Galanta 357 175 2 532
10. Milan Šimon 991228 TJ Rakovice 383 145 5 528
11. Jankovičová Dominika 005428 ŠK Modranka 350 170 6 520
12. Šipkovský Samuel 990930 ŠK Modranka 357 161 10 518
13. Slanina Martin 000707 TJ Slavoj Veľký Šariš 356 159 12 515
14. Švantner Marek 990702 ŽP Šport Podbrezová 358 156 8 514
15. Šúryová Alexandra 996201 ŠK Modranka 348 165 8 513
16. Dvorščák Samuel 000329 MKK Slovan Galanta 336 165 8 501
17. Mihali Daniel 010910 FTC Fiľakovo 352 147 16 499
18. Koós Róbert 980226 FTC Fiľakovo 335 159 9 494
19. Kucko Richard 020204 TJ Slavoj Veľký Šariš 317 164 12 481
20. Rozsár Tibor 000110 MKK Slovan Galanta 342 133 15 475
21. Joža Jozef 000411 ŠK Modranka 364 111 22 475
22. Nagy Tomáš 000730 FTC Fiľakovo 330 127 11 457
23. Nesteš Lukáš 030404 TJ Rakovice 325 111 18 436
24. Malček Ivan 000924 ŽP Šport Podbrezová 322 109 16 431
Finálová tabuľka MS družstiev dorastu po III. turnaji 2015 - 16.
                       
Podbrezová Rakovice Veľký Šariš Galanta
       
  Poradie Body po T - 1 T - 2 T - 3 T - 4 Priemer Body 
  zák.č. Výkon Por. Body  Výkon Por. Body  Výkon Por. Body  Výkon Por. Body  celkom celkom
1. ŽP Šport Podbrezová 2 1701 1 7 1651 1 7 1605 3 4   1652,33 20
2. TJ Rakovice 2 1669 2 5 1581 5 2 1624 1 7   1624,67 16
3. MKK Slovan Galanta 3 1652 3 4 1609 3 4 1589 4 3   1616,67 14
4. TJ Slavoj Veľký Šariš 3 1603 5 2 1602 45 3 1619 2 5   1608,00 13
5. ŠK Modranka 1 1646 4 3 1636 2 5 1551 5 2   1611,00 11
6. FTC Fiľakovo 1 1485 6 1 1554 6 1 1525 6 1       1521,33 4
06.03.2016 13.03.2016 20.03.2016 10.04.2016    
Poradie jednotlivcov po III. turnajovom kole 
                     o majstra SR dorastu                      13.3.2016.  
  Hráč Čís.pr. družstvo Plné Dor. Ch. Spolu Štarty
1. Foriš Marián 980703 TJ Slavoj Veľký Šariš 372,00 185,67 8 557,67 3
2. Šintálová Natália 016113 TJ Rakovice A 366,33 185,67 21 552,00 3
3. Machálková Patrícia 995415 MKK Galanta 375,67 171,00 17 546,67 3
4. Poliaková Janka 9859625 ŽP Sport Podbrezová 365,67 180,67 15 546,33 3
5. Švantner Marek 990702 ŽP Sport Podbrezová 370,67 175,67 11 546,33 3
6. Milan Šimon 991228 TJ Rakovice A 378,00 167,50 12 545,50 2
7. Mazúchová Nikola 986010 MKK Galanta 362,00 180,67 13 542,67 3
8. Jankovičová Dominika 005428 ŠK Modranka 368,00 173,67 26 541,67 3
9. Ďuricová Michaela 975701 ŽP Sport Podbrezová 367,50 171,50 15 539,00 2
10. Šúryová Patrícia 996201 ŠK Modranka 361,33 177,00 20 538,33 3
11. Bánik Filip 030601 ŽP Sport Podbrezová 372,00 165,33 16 537,33 3
12. Magala Šimon 040226 TJ Rakovice A 358,33 178,67 15 537,00 3
13. Šipkovský Samuel 990930 ŠK Modranka 349,67 181,33 23 531,00 3
14. Kažimír Oliver 010103 TJ Slavoj Veľký Šariš 360,00 170,00 24 530,00 3
15. Dvorščák Samuel 000329 MKK Galanta 341,00 186,33 17 527,33 3
16. Pitterová Vanda 005322 MKK Galanta 369,00 157,00 11 526,00 1
17. Kolníková Patrícia 015412 TJ Rakovice A 356,00 164,00 20 520,00 2
18. Gallo Erik 001113 FTC Fiľakovo 343,67 175,33 24 519,00 3
19. Slanina Martin 000707 TJ Slavoj Veľký Šariš 369,33 148,67 40 518,00 3
20. Verčíková Alžbeta 996123 TJ Rakovice 351,00 165,00 9 516,00 1
21. Koóš Róbert  980226 FTC Fiľakovo 344,00 162,00 27 506,00 3
22. Rózsár Tibor 000110 MKK Galanta 356,50 144,50 22 501,00 2
23. Mihali Daniel 010910 FTC Fiľakovo 358,67 135,67 48 494,33 3
24. Joža Jozef 000411 ŠK Modranka 365,00 127,67 49 492,67 3
25. Kucko Richard 020204 TJ Slavoj Veľký Šariš 324,00 168,00 17 492,00 2
26. Nagy Tomáš 000730 FTC Fiľakovo 336,67 143,33 37 480,00 3
27. Vrbová Kamila 015117 TJ Slavoj Veľký Šariš 342,00 138,00 16 480,00 1
28. Nesteš Lukáš 030404 TJ Rakovice 325,00 111,00 18 436,00 1
29. Malček Ivan 000924 ŽP Šport Podbrezová 322,00 109,00 16 431,00 1