Extraliga muži
TJ Lokomotíva Vrútky Martin - Priekopa, Š. Šikuru 1 - 4 949 434 127
KK Zlaté Klasy A Zlaté Klasy, Senecká cesta 1 - 4
PKŠ Košice Nováčany 145   1 - 6 911 845 006
TJ Rakovice A Rakovice,  220 1 - 4 908 504 382
KO Žarnovica Žarnovica, Bystrická 1073 1 - 4
MKK Piešťany A Piešťany, Štúrova 22 A 1 - 4
TJ Tatran Spišská Nová Ves A Spišská Nová Ves, Tepličská 1 - 4
KK Rimavská Sobota Rim. Sobota, Mestská zahrada 1 - 4
FTC KO Fiľakovo A Fiľakovo, Biskupická 1 - 4 905 484 478
ŠK Železiarne Podbrezová A Podbrezová, Kolkáreň 58 1 - 6 486 451 233
TKK Trenčín A Trenčín, Bavlnárska 1 - 4
KK Inter Bratislava Bratislava, Turčianska ul. 266 1 - 6 905 300 313
1.kolo 8.9.18
TJ Lokomotíva Vrútky : KK Inter Bratislava 10:00 Dodok M.
KK Zlaté Klasy A : TKK Trenčín A 11:30 Kugler I.
PKŠ Košice : ŠK Železiarne Podbrezová A 13:00 Pivovarník D.
TJ Rakovice A : FTC KO Fiľakovo A 14:00 Duračka P.
KO Žarnovica : KK Rimavská Sobota 13:30 Gálet J.
MKK Piešťany A : TJ Tatran Spišská Nová Ves A 10:00 Kertész T.
2.kolo 15.9.18
KK Inter Bratislava : TJ Tatran Spišská Nová Ves A 14:30 Dobrucký I.
KK Rimavská Sobota : MKK Piešťany A 10:00 Václavík J.
FTC KO Fiľakovo A : KO Žarnovica 14:00 Mészáros J.
ŠK Železiarne Podbrezová A : TJ Rakovice A 16:30 Vadovič
TKK Trenčín A : PKŠ Košice 13:00 Porubský
TJ Lokomotíva Vrútky : KK Zlaté Klasy A 10:00 Šmálová K.
3.kolo 22.9.18
KK Zlaté Klasy A : KK Inter Bratislava 11:30 Kugler I.
PKŠ Košice : TJ Lokomotíva Vrútky 13:00 Pivovarník D.
TJ Rakovice A : TKK Trenčín A 16:30 Duračka E.
KO Žarnovica : ŠK Železiarne Podbrezová A 13:30 Gálet J.
MKK Piešťany A : FTC KO Fiľakovo A 10:00 Kertész T.
TJ Tatran Spišská Nová Ves A : KK Rimavská Sobota 11:00 Bezák J.
4.kolo 29.9.18
KK Inter Bratislava : KK Rimavská Sobota 14:30 Dobrucký I.
FTC KO Fiľakovo A : TJ Tatran Spišská Nová Ves A 14:00 Mészáros J.
ŠK Železiarne Podbrezová A : MKK Piešťany A 16:30 Vadovič
TKK Trenčín A : KO Žarnovica 13:00 Búlik
TJ Lokomotíva Vrútky : TJ Rakovice A 10:00 Dodok M.
KK Zlaté Klasy A : PKŠ Košice 11:30 Kugler I.
5.kolo 13.10.18
PKŠ Košice : KK Inter Bratislava 13:00 Pivovarník D.
TJ Rakovice A : KK Zlaté Klasy A 16:30 Magalová M.
KO Žarnovica : TJ Lokomotíva Vrútky 13:30 Gálet J.
MKK Piešťany A : TKK Trenčín A 10:00 Uváčik P.
TJ Tatran Spišská Nová Ves A : ŠK Železiarne Podbrezová A 11:00 Bezák J.
KK Rimavská Sobota : FTC KO Fiľakovo A 10:00 Machyniak R.
6.kolo 20.10.18
KK Inter Bratislava : FTC KO Fiľakovo A 14:30 Dobrucký I.
ŠK Železiarne Podbrezová A : KK Rimavská Sobota 16:30 Vadovič
TKK Trenčín A : TJ Tatran Spišská Nová Ves A 13:00 Porubský
TJ Lokomotíva Vrútky : MKK Piešťany A 10:00 Šmálová K.
KK Zlaté Klasy A : KO Žarnovica 11:30 Kugler I.
PKŠ Košice : TJ Rakovice A 13:00 Pivovarník D.
7.kolo 27.10.18
TJ Rakovice A : KK Inter Bratislava 16:30 Duračka p.
KO Žarnovica : PKŠ Košice 13:30 Gálet J.
MKK Piešťany A : KK Zlaté Klasy A 10:00 Kertész T.
TJ Tatran Spišská Nová Ves A : TJ Lokomotíva Vrútky 11:00 Bezák J.
KK Rimavská Sobota : TKK Trenčín A 10:00 Václavík J.
FTC KO Fiľakovo A : ŠK Železiarne Podbrezová A 14:00 Mészáros J.
8.kolo 3.11.18
KK Inter Bratislava : ŠK Železiarne Podbrezová A 14:30 Dobrucký I.
TKK Trenčín A : FTC KO Fiľakovo A 13:00 Búlik
TJ Lokomotíva Vrútky : KK Rimavská Sobota 10:00 Dodok M.
KK Zlaté Klasy A : TJ Tatran Spišská Nová Ves A 11:30 Vlahyová E.
PKŠ Košice : MKK Piešťany A 13:00 Pivovarník D.
TJ Rakovice A : KO Žarnovica 16:30 Milan F.
9.kolo 10.11.18
KO Žarnovica : KK Inter Bratislava 13:30 Gálet J.
MKK Piešťany A : TJ Rakovice A 10:00 Kertész T.
TJ Tatran Spišská Nová Ves A : PKŠ Košice 11:00 Bezák J.
KK Rimavská Sobota : KK Zlaté Klasy A 10:00 Machyniak R.
FTC KO Fiľakovo A : TJ Lokomotíva Vrútky 14:00 Mészáros J.
ŠK Železiarne Podbrezová A : TKK Trenčín A 17:00 Skalošová
10.kolo 17.11.18
KK Inter Bratislava : TKK Trenčín A 14:30 Dobrucký I.
TJ Lokomotíva Vrútky : ŠK Železiarne Podbrezová A 10:00 Šmálová K.
KK Zlaté Klasy A : FTC KO Fiľakovo A 11:30 Kugler I.
PKŠ Košice : KK Rimavská Sobota 13:00 Pivovarník D.
TJ Rakovice A : TJ Tatran Spišská Nová Ves A 16:30 Duračka P.
KO Žarnovica : MKK Piešťany A 13:30 Gálet J.
11.kolo 1.12.18
MKK Piešťany A : KK Inter Bratislava 10:00 Uváčik P.
TJ Tatran Spišská Nová Ves A : KO Žarnovica 11:00 Bezák J.
KK Rimavská Sobota : TJ Rakovice A 10:00 Václavík J.
FTC KO Fiľakovo A : PKŠ Košice 14:00 Mészáros J.
ŠK Železiarne Podbrezová A : KK Zlaté Klasy A 16:30 Babčan
TKK Trenčín A : TJ Lokomotíva Vrútky 13:00 Porubský
12.kolo 12.1.19
KK Inter Bratislava : TJ Lokomotíva Vrútky 14:30 Dobrucký I.
TKK Trenčín A : KK Zlaté Klasy A 13:00 Búlik
ŠK Železiarne Podbrezová A : PKŠ Košice 13:30 Babčan
FTC KO Fiľakovo A : TJ Rakovice A 14:00 Mészáros J.
KK Rimavská Sobota : KO Žarnovica 10:00 Machyniak R.
TJ Tatran Spišská Nová Ves A : MKK Piešťany A 11:00 Bezák J.
13.kolo 19.1.19
TJ Tatran Spišská Nová Ves A : KK Inter Bratislava 11:00 Bezák J.
MKK Piešťany A : KK Rimavská Sobota 10:00 Kertész T.
KO Žarnovica : FTC KO Fiľakovo A 13:30 Gálet J.
TJ Rakovice A : ŠK Železiarne Podbrezová A 16:30 Magalová M.
PKŠ Košice : TKK Trenčín A 13:00 Pivovarník D.
KK Zlaté Klasy A : TJ Lokomotíva Vrútky 11:30 Vargová E.
14.kolo 2.2.19
KK Inter Bratislava : KK Zlaté Klasy A 14:30 Dobrucký I.
TJ Lokomotíva Vrútky : PKŠ Košice 10:00 Dodok M.
TKK Trenčín A : TJ Rakovice A 13:00 Búlik
ŠK Železiarne Podbrezová A : KO Žarnovica 16:30 Babčan
FTC KO Fiľakovo A : MKK Piešťany A 14:00 Mészáros J.
KK Rimavská Sobota : TJ Tatran Spišská Nová Ves A 10:00 Václavík J.
15.kolo 9.2.19
KK Rimavská Sobota : KK Inter Bratislava 10:00 Machyniak R.
TJ Tatran Spišská Nová Ves A : FTC KO Fiľakovo A 11:00 Bezák J.
MKK Piešťany A : ŠK Železiarne Podbrezová A 10:00 Uváčik P.
KO Žarnovica : TKK Trenčín A 13:30 Gálet J.
TJ Rakovice A : TJ Lokomotíva Vrútky 16:30 Duračka P.
PKŠ Košice : KK Zlaté Klasy A 13:00 Pivovarník D.
16.kolo 16.2.19
KK Inter Bratislava : PKŠ Košice 14:30 Dobrucký I.
KK Zlaté Klasy A : TJ Rakovice A 11:30 Kugler I.
TJ Lokomotíva Vrútky : KO Žarnovica 10:00 Šmálová K.
TKK Trenčín A : MKK Piešťany A 13:00 Búlik
ŠK Železiarne Podbrezová A : TJ Tatran Spišská Nová Ves A Ne27.1. 15:00 Vadovič
FTC KO Fiľakovo A : KK Rimavská Sobota 14:00 Mészáros J.
17.kolo 23.2.19
FTC KO Fiľakovo A : KK Inter Bratislava 14:00 Mészáros J.
KK Rimavská Sobota : ŠK Železiarne Podbrezová A 10:00 Machyniak R.
TJ Tatran Spišská Nová Ves A : TKK Trenčín A 11:00 Bezák J.
MKK Piešťany A : TJ Lokomotíva Vrútky 10:00 Uváčik P.
KO Žarnovica : KK Zlaté Klasy A 13:30 Gálet J.
TJ Rakovice A : PKŠ Košice 14:00 Milan F.
18.kolo 2.3.19
KK Inter Bratislava : TJ Rakovice A 14:30 Dobrucký I.
PKŠ Košice : KO Žarnovica 13:00 Pivovarník D.
KK Zlaté Klasy A : MKK Piešťany A 11:30 Vlahyová E.
TJ Lokomotíva Vrútky : TJ Tatran Spišská Nová Ves A 10:00 Dodok M.
TKK Trenčín A : KK Rimavská Sobota 13:00 Porubský
ŠK Železiarne Podbrezová A : FTC KO Fiľakovo A 13:30 Vadovič
19.kolo 9.3.19
ŠK Železiarne Podbrezová A : KK Inter Bratislava 16:30 Vadovič
FTC KO Fiľakovo A : TKK Trenčín A 14:00 Mészáros J.
KK Rimavská Sobota : TJ Lokomotíva Vrútky 10:00 Václavík J.
TJ Tatran Spišská Nová Ves A : KK Zlaté Klasy A 11:00 Bezák J.
MKK Piešťany A : PKŠ Košice 10:00 Kertész T.
KO Žarnovica : TJ Rakovice A 13:30 Gálet J.
20.kolo 16.3.19
KK Inter Bratislava : KO Žarnovica 14:30 Dobrucký I.
TJ Rakovice A : MKK Piešťany A 16:30 Magalová M.
PKŠ Košice : TJ Tatran Spišská Nová Ves A 13:00 Pivovarník D.
KK Zlaté Klasy A : KK Rimavská Sobota 11:30 Kugler I.
TJ Lokomotíva Vrútky : FTC KO Fiľakovo A 10:00 Šmálová K.
TKK Trenčín A : ŠK Železiarne Podbrezová A 13:00 Porubský
21.kolo 23.3.19
TKK Trenčín A : KK Inter Bratislava 13:00 Búlik
ŠK Železiarne Podbrezová A : TJ Lokomotíva Vrútky 16:30 Vadovič
FTC KO Fiľakovo A : KK Zlaté Klasy A 14:00 Mészáros J.
KK Rimavská Sobota : PKŠ Košice 10:00 Machyniak R.
TJ Tatran Spišská Nová Ves A : TJ Rakovice A 11:00 Bezák J.
MKK Piešťany A : KO Žarnovica 10:00 Uváčik P.
22.kolo 13.4.19
KK Inter Bratislava : MKK Piešťany A 14:30 Dobrucký I.
KO Žarnovica : TJ Tatran Spišská Nová Ves A 13:30 Gálet J.
TJ Rakovice A : KK Rimavská Sobota 14:00 Milan F.
PKŠ Košice : FTC KO Fiľakovo A 13:00 Pivovarník D.
KK Zlaté Klasy A : ŠK Železiarne Podbrezová A 11:30 Kugler I.
TJ Lokomotíva Vrútky : TKK Trenčín A 10:00 Dodok M.
Extraliga ženy
voľno
TJ Lokomotíva Vrútky Martin - Priekopa, Š. Šikuru 1 - 4 949 434 127
TJ Rakovice Rakovice,  220 1 - 4 908 721 517
ŠK Železiarne Podbrezová Podbrezová, Kolkáreň 58 2 - 5 486 451 233
MKK Stará Turá Stará Turá, Športová 503 1 - 4 911 516 333
TKK Trenčín Trenčín, Bavlnárska 1 - 4
KK Tatran Sučany Sučany, Kollárova 20 1 - 4
ZK Apollo Bratislava Bratislava, Vlčie Hrdlo 1 - 4
1.kolo 8.9.18
voľno : ZK Apollo Bratislava
TJ Lokomotíva Vrútky : KK Tatran Sučany 14:00 Adamčík J.
TJ Rakovice : TKK Trenčín 11:00 Ivančík M.
ŠK Železiarne Podbrezová : MKK Stará Turá 12:30 Turčanová
2.kolo 15.9.18
ZK Apollo Bratislava : MKK Stará Turá 10:00 Putz D.
TKK Trenčín : ŠK Železiarne Podbrezová 10:00 Porubský
KK Tatran Sučany : TJ Rakovice 14:00 Kozakov M.
voľno : TJ Lokomotíva Vrútky
3.kolo 22.9.18
TJ Lokomotíva Vrútky : ZK Apollo Bratislava 10:00 Dodok M.
TJ Rakovice : voľno
ŠK Železiarne Podbrezová : KK Tatran Sučany 12:30 Babčan
MKK Stará Turá : TKK Trenčín 10:00 Nemček P.
4.kolo 29.9.18
ŠK Železiarne Podbrezová : ZK Apollo Bratislava 11:30 Kyselica
MKK Stará Turá : TJ Rakovice 10:00 Nemček P.
TKK Trenčín : TJ Lokomotíva Vrútky 10:00 Búlik
KK Tatran Sučany : voľno
5.kolo 13.10.18
ZK Apollo Bratislava : TKK Trenčín 10:00 Putz D.
KK Tatran Sučany : MKK Stará Turá 14:00 Kozakov M.
voľno : ŠK Železiarne Podbrezová
TJ Lokomotíva Vrútky : TJ Rakovice 10:00 Šmálová K.
6.kolo 20.10.18
TJ Rakovice : ZK Apollo Bratislava 14:00 Duračka P.
ŠK Železiarne Podbrezová : TJ Lokomotíva Vrútky 11:30 Babčan
MKK Stará Turá : voľno
TKK Trenčín : KK Tatran Sučany 10:00 Búlik
7.kolo 27.10.18
ZK Apollo Bratislava : KK Tatran Sučany 10:00 Putz D.
voľno : TKK Trenčín
TJ Lokomotíva Vrútky : MKK Stará Turá 10:00 Šmálová K.
TJ Rakovice : ŠK Železiarne Podbrezová 14:00 Duračka P.
8.kolo 3.11.18
ZK Apollo Bratislava : voľno
KK Tatran Sučany : TJ Lokomotíva Vrútky 6.10. 14:00 Kozakov M.
TKK Trenčín : TJ Rakovice 10:00 Búlik
MKK Stará Turá : ŠK Železiarne Podbrezová 10:00 Nemček P.
9.kolo 10.11.18
MKK Stará Turá : ZK Apollo Bratislava 10:00 Nemček P.
ŠK Železiarne Podbrezová : TKK Trenčín 14:30 Babčan
TJ Rakovice : KK Tatran Sučany 14:00 Ivančík M.
TJ Lokomotíva Vrútky : voľno
10.kolo 17.11.18
ZK Apollo Bratislava : ŠK Železiarne Podbrezová 10:00 Putz D.
TJ Rakovice : MKK Stará Turá 14:00 Duračka P.
TJ Lokomotíva Vrútky : TKK Trenčín 14:00 Adamčík J.
voľno : KK Tatran Sučany
1.turnaj v šprinte 1.12.18
           
2.turnaj v šprinte 12.1.19
11.kolo 19.1.19
ZK Apollo Bratislava : TJ Lokomotíva Vrútky 10:00 Putz D.
voľno : TJ Rakovice
KK Tatran Sučany : ŠK Železiarne Podbrezová 10:00 Kozakov M.
TKK Trenčín : MKK Stará Turá 10:00 Búlik
12.kolo 26.1.19
TKK Trenčín : ZK Apollo Bratislava 10:00 Búlik
MKK Stará Turá : KK Tatran Sučany 10:00 Nemček P.
ŠK Železiarne Podbrezová : voľno
TJ Rakovice : TJ Lokomotíva Vrútky 14:00 Ivančík M.
13.kolo 2.2.19
ZK Apollo Bratislava : TJ Rakovice 10:00 Putz D.
TJ Lokomotíva Vrútky : ŠK Železiarne Podbrezová 14:00 Adamčík J.
voľno : MKK Stará Turá
KK Tatran Sučany : TKK Trenčín 14:00 Kozakov M.
14.kolo 9.2.19
KK Tatran Sučany : ZK Apollo Bratislava 14:00 Kozakov M.
TKK Trenčín : voľno
MKK Stará Turá : TJ Lokomotíva Vrútky 10:00 Nemček P.
ŠK Železiarne Podbrezová : TJ Rakovice 12:30 Vadovič
3.turnaj v šprinte 17.2.19
NADSTAVBA  1 23.2.19
štvrťfinále  1 zápasy
voľno 1 Z-1
7 2 Z-2
6 3 Z-3
5 4 Z-4
NADSTAVBA  2 2.3.19
štvrťfinále  odvety
1 voľno Z-1
2 7 Z-2
3 6 Z-3
4 5 Z-4
Poradie zápasov Z-1 až Z-4 sa môže zmeniť na základe obsadenia jednotlivých kolkární, na ktorých sa zápasy majú uskutočniť. Nadstavba bude spracovaná ŠTÚ SKoZ a zverejnená vedúcim súťaže. 
Slovenský pohár 1 žien 2019 9.3.19 alebo 10.3.19
Slovenský pohár 2 žien 2019 16.3.19 alebo 17.3.19
Slovenský pohár 3 žien 2019 23.3.19 alebo 24.3.19
4.turnaj v šprinte 30.3.19
Slovenský pohár 4 žien 2019 13.4.19 alebo 14.4.19
1KL Východ
TJ Slavoj Veľký Šariš Veľký Šariš, Zámocká 1 1 - 6
KK Tatran Sučany Sučany, Kollárova 20 1 - 4 918 636 879
KK Šemša Nováčany 145   1 - 6 904 777 001
ŠK Železiarne Podbrezová B Podbrezová, Kolkáreň 58 1 - 6 486 451 233
KK Kremnica Žarnovica, Bystrická 1073 1 - 4
TJ Tatran Spišská Nová Ves B Spišská Nová Ves, Tepličská 1 - 4
MKK Magnezit Jelšava Rim. Sobota, Mestská zahrada 1 - 4 904 456 880
FTC KO Fiľakovo B Fiľakovo, Biskupická 1 - 4 905 484 478
ŠK Železiarne Podbrezová C Podbrezová, Kolkáreň 58 1 - 6 486 451 233
ŠKK Trstená Starek B Trstená, Pod Kľozovom 1 - 4 907 858 969
1.kolo 8.9.18
TJ Slavoj Veľký Šariš : ŠKK Trstená Starek B 16:30 Kažimír M.
KK Tatran Sučany : ŠK Železiarne Podbrezová C 16:30 Kyselicová D.
KK Šemša : FTC KO Fiľakovo B 15:30 Kuba M.
ŠK Železiarne Podbrezová B : MKK Magnezit Jelšava 10:00 Skalošová
KK Kremnica : TJ Tatran Spišská Nová Ves B 17:00 Fúska R.
2.kolo 15.9.18
ŠKK Trstená Starek B : TJ Tatran Spišská Nová Ves B 15:30 Frelich F.
MKK Magnezit Jelšava : KK Kremnica 14:00 Povinský O.
FTC KO Fiľakovo B : ŠK Železiarne Podbrezová B 10:00 Nagy R.
ŠK Železiarne Podbrezová C : KK Šemša 11:00 Kyselica
TJ Slavoj Veľký Šariš : KK Tatran Sučany 16:30 Kažimír M.
3.kolo 22.9.18
KK Tatran Sučany : ŠKK Trstená Starek B 16:30 Kyselicová D.
KK Šemša : TJ Slavoj Veľký Šariš 15:30 Kuba P.
ŠK Železiarne Podbrezová B : ŠK Železiarne Podbrezová C 10:00 Diabelková
KK Kremnica : FTC KO Fiľakovo B 17:30 Fúska R.
TJ Tatran Spišská Nová Ves B : MKK Magnezit Jelšava 15:00 Bezák J.
4.kolo 29.9.18
ŠKK Trstená Starek B : MKK Magnezit Jelšava 15:30 Frelich F.
FTC KO Fiľakovo B : TJ Tatran Spišská Nová Ves B 10:00 Nagy R.
ŠK Železiarne Podbrezová C : KK Kremnica 9:00 Dziad
TJ Slavoj Veľký Šariš : ŠK Železiarne Podbrezová B 16:30 Kažimír M.
KK Tatran Sučany : KK Šemša 16:30 Kyselicová D.
5.kolo 13.10.18
KK Šemša : ŠKK Trstená Starek B 15:30 Kuba P.
ŠK Železiarne Podbrezová B : KK Tatran Sučany 10:00 Turčanová
KK Kremnica : TJ Slavoj Veľký Šariš 17:00 Fúska R.
TJ Tatran Spišská Nová Ves B : ŠK Železiarne Podbrezová C 15:00 Bezák J.
MKK Magnezit Jelšava : FTC KO Fiľakovo B 14:00 Povinský O.
6.kolo 20.10.18
ŠKK Trstená Starek B : FTC KO Fiľakovo B 15:30 Frelich F.
ŠK Železiarne Podbrezová C : MKK Magnezit Jelšava 9:00 Kyselica
TJ Slavoj Veľký Šariš : TJ Tatran Spišská Nová Ves B 16:30 Kažimír M.
KK Tatran Sučany : KK Kremnica 16:30 Kyselicová D.
KK Šemša : ŠK Železiarne Podbrezová B 15:30 Ribyčka B.
7.kolo 27.10.18
ŠK Železiarne Podbrezová B : ŠKK Trstená Starek B 10:00 Turčanová
KK Kremnica : KK Šemša 17:00 Fúska R.
TJ Tatran Spišská Nová Ves B : KK Tatran Sučany 15:00 Bezák J.
MKK Magnezit Jelšava : TJ Slavoj Veľký Šariš 14:00 Povinský O.
FTC KO Fiľakovo B : ŠK Železiarne Podbrezová C 10:00 Nagy R.
8.kolo 3.11.18
ŠKK Trstená Starek B : ŠK Železiarne Podbrezová C 15:30 Frelich F.
TJ Slavoj Veľký Šariš : FTC KO Fiľakovo B 16:30 Kažimír M.
KK Tatran Sučany : MKK Magnezit Jelšava 16:30 Kyselicová D.
KK Šemša : TJ Tatran Spišská Nová Ves B 15:30 Pivovarník D.
ŠK Železiarne Podbrezová B : KK Kremnica 10:00 Babčan
9.kolo 10.11.18
KK Kremnica : ŠKK Trstená Starek B 17:30 Fúska R.
TJ Tatran Spišská Nová Ves B : ŠK Železiarne Podbrezová B 15:00 Bezák J.
MKK Magnezit Jelšava : KK Šemša 14:00 Povinský O.
FTC KO Fiľakovo B : KK Tatran Sučany 10:00 Nagy R.
ŠK Železiarne Podbrezová C : TJ Slavoj Veľký Šariš 9:30 Dziad
10.kolo 17.11.18
ŠKK Trstená Starek B : KK Kremnica 15:30 Frelich F.
ŠK Železiarne Podbrezová B : TJ Tatran Spišská Nová Ves B 10:00 Dziad
KK Šemša : MKK Magnezit Jelšava 15:30 Rybička B.
KK Tatran Sučany : FTC KO Fiľakovo B 16:30 Kyselicová D.
TJ Slavoj Veľký Šariš : ŠK Železiarne Podbrezová C 16:30 Kažimír M.
11.kolo 1.12.18
ŠK Železiarne Podbrezová C : ŠKK Trstená Starek B 11:00 Dziad
FTC KO Fiľakovo B : TJ Slavoj Veľký Šariš 10:00 Nagy R.
MKK Magnezit Jelšava : KK Tatran Sučany 14:00 Povinský O.
TJ Tatran Spišská Nová Ves B : KK Šemša 15:00 Bezák J.
KK Kremnica : ŠK Železiarne Podbrezová B 17:00 Fúska R.
12.kolo 12.1.19
ŠKK Trstená Starek B : TJ Slavoj Veľký Šariš 15:30 Frelich F.
ŠK Železiarne Podbrezová C : KK Tatran Sučany 11:00 Kyselica
FTC KO Fiľakovo B : KK Šemša 10:00 Nagy R.
MKK Magnezit Jelšava : ŠK Železiarne Podbrezová B 14:00 Povinský O.
TJ Tatran Spišská Nová Ves B : KK Kremnica 15:00 Bezák J.
13.kolo 19.1.19
TJ Tatran Spišská Nová Ves B : ŠKK Trstená Starek B 15:00 Bezák J.
KK Kremnica : MKK Magnezit Jelšava 17:00 Fúska R.
ŠK Železiarne Podbrezová B : FTC KO Fiľakovo B 10:00 Kyselica
KK Šemša : ŠK Železiarne Podbrezová C 15:30 Pivovarník D.
KK Tatran Sučany : TJ Slavoj Veľký Šariš 16:30 Kyselicová D.
14.kolo 26.1.19
ŠKK Trstená Starek B : ŠK Železiarne Podbrezová B 16:30 Frelich F.
KK Šemša : KK Kremnica 15:30 Kuba M.
KK Tatran Sučany : TJ Tatran Spišská Nová Ves B 16:30 Kyselicová D.
TJ Slavoj Veľký Šariš : MKK Magnezit Jelšava 16:30 Kažimír M.
ŠK Železiarne Podbrezová C : FTC KO Fiľakovo B 16:00 Dziad
15.kolo 2.2.19
ŠKK Trstená Starek B : KK Tatran Sučany 15:30 Frelich F.
TJ Slavoj Veľký Šariš : KK Šemša 16:30 Kažimír M.
ŠK Železiarne Podbrezová C : ŠK Železiarne Podbrezová B 11:00 Dziad
FTC KO Fiľakovo B : KK Kremnica 10:00 Nagy R.
MKK Magnezit Jelšava : TJ Tatran Spišská Nová Ves B 14:00 Povinský O.
16.kolo 9.2.19
MKK Magnezit Jelšava : ŠKK Trstená Starek B 14:00 Povinský O.
TJ Tatran Spišská Nová Ves B : FTC KO Fiľakovo B 15:00 Bezák J.
KK Kremnica : ŠK Železiarne Podbrezová C 17:30 Fúska R.
ŠK Železiarne Podbrezová B : TJ Slavoj Veľký Šariš 10:00 Skalošová
KK Šemša : KK Tatran Sučany 15:30 Pivovarník D.
17.kolo 16.2.19
ŠKK Trstená Starek B : KK Šemša 16:30 Frelich F.
KK Tatran Sučany : ŠK Železiarne Podbrezová B 16:30 Kyselicová D.
TJ Slavoj Veľký Šariš : KK Kremnica 16:30 Kažimír M.
ŠK Železiarne Podbrezová C : TJ Tatran Spišská Nová Ves B 16:00 Turčanová
FTC KO Fiľakovo B : MKK Magnezit Jelšava 10:00 Nagy R.
18.kolo 23.2.19
FTC KO Fiľakovo B : ŠKK Trstená Starek B 10:00 Nagy R.
MKK Magnezit Jelšava : ŠK Železiarne Podbrezová C 14:00 Povinský O.
TJ Tatran Spišská Nová Ves B : TJ Slavoj Veľký Šariš 15:00 Bezák J.
KK Kremnica : KK Tatran Sučany 17:30 Fúska R.
ŠK Železiarne Podbrezová B : KK Šemša 10:00 Skalošová
NADSTAVBA  1 2.3.19
štvrťfinále  1 zápasy
8 1 Z-1
7 2 Z-2
6 3 Z-3
5 4 Z-4
NADSTAVBA  2 9.3.19
štvrťfinále  odvety
1 8 Z-1
2 7 Z-2
3 6 Z-3
4 5 Z-4
NADSTAVBA  3 16.3.19
semifinále  1 zápasy
Víťaz Z-4 Víťaz Z-1 Z-6
Víťaz Z-3 Víťaz Z-2 Z-7
NADSTAVBA  4
semifinále  odvety 23.3.19
Víťaz Z-4 Víťaz Z-1 Z-6
Víťaz Z-3 Víťaz Z-2 Z-7
NADSTAVBA  5 30.3.19
finále 1 zápas
Víťaz Z-6 Víťaz Z-7
o 3.miesto 1 zápas
Porazený Z-6 Porazený Z-7
NADSTAVBA  6
finále odveta 13.4.19
Víťaz Z-7 Víťaz Z-6
o 3.miesto odveta
Porazený Z-7 Porazený Z-6
Poradie zápasov Z-1 až Z-7 resp. finále a o umiestnenie sa môže zmeniť na základe obsadenia jednotlivých kolkární, na ktorých sa zápasy majú uskutočniť. Nadstavba bude spracovaná ŠTÚ SKoZ a zverejnená vedúcim súťaže. 
1KL Západ
MKK Stará Turá A Stará Turá, Športová 503 1 - 4 SO 16:00 911 516 333
KK Pobedim A Pobedim, 362 1 - 4 PI  18:00
KK Hustra Uhrovec Trenčín, Bavlnárska 1 - 4 SO 16:00 alebo 17:00
KK Preseľany A Preseľany, Školská 391 1 - 4 PI  18:00
TJ Slovan Šaľa A Šaľa, Horná 28 1 - 4 SO  9:00
MKK Slovan Galanta A Galanta, Dom športu (kolkáreň) 1 - 4 PI 18:00 907 062 017
KK Tatran Bratislava A Bratislava, Turčianska ul. 266 1 - 6 PI  18:30 692 053 358
DKK Nové Mesto nad Váhom Pobedim, 362 1 - 4 ST 18:00
KKZ Hlohovec Hlohovec, Bernoláková 702 1 - 4 SO 15:00
TJ Rakovice B Rakovice,  220 1 - 4 SO 16:30 911 808 356
TJ Slavoj Sládkovičovo Galanta, Dom športu (kolkáreň) 1 - 4 SO 14:00 907 062 017
MKK Stará Turá B Stará Turá, Športová 503 1 - 4 SO 12:00 911 516 333
1.kolo 8.9.18
MKK Stará Turá A : MKK Stará Turá B 16:00 Maroň J.
KK Pobedim A : TJ Slavoj Sládkovičovo PI 18:00 Piškula
KK Hustra Uhrovec : TJ Rakovice B PI 18:00 Porubský
KK Preseľany A : KKZ Hlohovec PI 18:00 Bazala J.
TJ Slovan Šaľa A : DKK Nové Mesto nad Váhom 9:00 Mazúchová N.
MKK Slovan Galanta A : KK Tatran Bratislava A PI 18:00 Kaigl J.
2.kolo 15.9.18
MKK Stará Turá B : KK Tatran Bratislava A 12:00 Hvodžara P.
DKK Nové Mesto nad Váhom : MKK Slovan Galanta A ST 18:00 Luščík L.
KKZ Hlohovec : TJ Slovan Šaľa A 15:00 Šišan M.
TJ Rakovice B : KK Preseľany A 16:30 Kozár S.
TJ Slavoj Sládkovičovo : KK Hustra Uhrovec 14:00 Száz E.
MKK Stará Turá A : KK Pobedim A 16:00 Maroň J.
3.kolo 22.9.18
KK Pobedim A : MKK Stará Turá B PI 18:00 Piškula
KK Hustra Uhrovec : MKK Stará Turá A 16:00 Porubský
KK Preseľany A : TJ Slavoj Sládkovičovo PI 18:00 Bazala J.
TJ Slovan Šaľa A : TJ Rakovice B 9:00 Mazúchová N.
MKK Slovan Galanta A : KKZ Hlohovec PI 18:00 Kaigl J.
KK Tatran Bratislava A : DKK Nové Mesto nad Váhom PI 18:30 Kauštz J.
4.kolo 29.9.18
MKK Stará Turá B : DKK Nové Mesto nad Váhom 13:00 Hvodžara P.
KKZ Hlohovec : KK Tatran Bratislava A 15:00 Šišan M.
TJ Rakovice B : MKK Slovan Galanta A 16:30 Kozár S.
TJ Slavoj Sládkovičovo : TJ Slovan Šaľa A 14:00 Száz E.
MKK Stará Turá A : KK Preseľany A 17:00 Štefka Ľ.
KK Pobedim A : KK Hustra Uhrovec PI 18:00 Piškula
5.kolo 13.10.18
KK Hustra Uhrovec : MKK Stará Turá B 16:00 Porubský
KK Preseľany A : KK Pobedim A PI 18:00 Bazala J.
TJ Slovan Šaľa A : MKK Stará Turá A 9:00 Mazúchová N.
MKK Slovan Galanta A : TJ Slavoj Sládkovičovo PI 18:00 Kaigl J.
KK Tatran Bratislava A : TJ Rakovice B PI 18:30 Kauštz J.
DKK Nové Mesto nad Váhom : KKZ Hlohovec ST 18:00 Luščík L.
6.kolo 20.10.18
MKK Stará Turá B : KKZ Hlohovec 12:00 Nemček P.
TJ Rakovice B : DKK Nové Mesto nad Váhom 16:30 Kozár S.
TJ Slavoj Sládkovičovo : KK Tatran Bratislava A 14:00 Száz E.
MKK Stará Turá A : MKK Slovan Galanta A 16:00 Štefka Ľ.
KK Pobedim A : TJ Slovan Šaľa A PI 18:00 Piškula
KK Hustra Uhrovec : KK Preseľany A 17:00 Porubský
7.kolo 27.10.18
KK Preseľany A : MKK Stará Turá B PI 18:00 Bazala J.
TJ Slovan Šaľa A : KK Hustra Uhrovec 9:00 Mazúchová N.
MKK Slovan Galanta A : KK Pobedim A PI 18:00 Kaigl J.
KK Tatran Bratislava A : MKK Stará Turá A PI 18:30 Kauštz J.
DKK Nové Mesto nad Váhom : TJ Slavoj Sládkovičovo ST 18:00 Luščík L.
KKZ Hlohovec : TJ Rakovice B 15:00 Šišan M.
8.kolo 3.11.18
MKK Stará Turá B : TJ Rakovice B 13:00 Nemček P.
TJ Slavoj Sládkovičovo : KKZ Hlohovec 14:00 Száz E.
MKK Stará Turá A : DKK Nové Mesto nad Váhom 17:00 Maroň J.
KK Pobedim A : KK Tatran Bratislava A PI 18:00 Piškula
KK Hustra Uhrovec : MKK Slovan Galanta A 17:00 Porubský
KK Preseľany A : TJ Slovan Šaľa A PI 18:00 Bazala J.
9.kolo 10.11.18
TJ Slovan Šaľa A : MKK Stará Turá B 9:00 Mazúchová N.
MKK Slovan Galanta A : KK Preseľany A PI 18:00 Kaigl J.
KK Tatran Bratislava A : KK Hustra Uhrovec PI 18:30 Kauštz J.
DKK Nové Mesto nad Váhom : KK Pobedim A ST 18:00 Luščík L.
KKZ Hlohovec : MKK Stará Turá A 15:00 Šišan M.
TJ Rakovice B : TJ Slavoj Sládkovičovo 16:30 Kozár S.
10.kolo 17.11.18
MKK Stará Turá B : TJ Slavoj Sládkovičovo 12:00 Hvodžara P.
MKK Stará Turá A : TJ Rakovice B 16:00 Maroň J.
KK Pobedim A : KKZ Hlohovec PI 18:00 Piškula
KK Hustra Uhrovec : DKK Nové Mesto nad Váhom 16:00 Kebísek
KK Preseľany A : KK Tatran Bratislava A PI 18:00 Bazala J.
TJ Slovan Šaľa A : MKK Slovan Galanta A 9:00 Mazúchová N.
11.kolo 1.12.18
MKK Slovan Galanta A : MKK Stará Turá B PI 18:00 Kaigl J.
KK Tatran Bratislava A : TJ Slovan Šaľa A PI 18:30 Kauštz J.
DKK Nové Mesto nad Váhom : KK Preseľany A ST 18:00 Luščík L.
KKZ Hlohovec : KK Hustra Uhrovec 15:00 Šišan M.
TJ Rakovice B : KK Pobedim A 16:30 Kozár S.
TJ Slavoj Sládkovičovo : MKK Stará Turá A 14:00 Száz E.
12.kolo 12.1.19
MKK Stará Turá B : MKK Stará Turá A 12:00 Štefka Ľ.
TJ Slavoj Sládkovičovo : KK Pobedim A 14:00 Száz E.
TJ Rakovice B : KK Hustra Uhrovec 16:30 Kozár S.
KKZ Hlohovec : KK Preseľany A 15:00 Šišan M.
DKK Nové Mesto nad Váhom : TJ Slovan Šaľa A ST 18:00 Luščík L.
KK Tatran Bratislava A : MKK Slovan Galanta A PI 18:30 Kauštz J.
13.kolo 19.1.19
KK Tatran Bratislava A : MKK Stará Turá B PI 18:30 Kauštz J.
MKK Slovan Galanta A : DKK Nové Mesto nad Váhom PI 18:00 Kaigl J.
TJ Slovan Šaľa A : KKZ Hlohovec 9:00 Mazúchová N.
KK Preseľany A : TJ Rakovice B PI 18:00 Bazala J.
KK Hustra Uhrovec : TJ Slavoj Sládkovičovo 16:00 Porubský
KK Pobedim A : MKK Stará Turá A PI 18:00 Piškula
14.kolo 2.2.19
MKK Stará Turá B : KK Pobedim A 12:00 Hvodžara P.
MKK Stará Turá A : KK Hustra Uhrovec 16:00 Štefka Ľ.
TJ Slavoj Sládkovičovo : KK Preseľany A 14:00 Száz E.
TJ Rakovice B : TJ Slovan Šaľa A 16:30 Kozár S.
KKZ Hlohovec : MKK Slovan Galanta A 15:00 Šišan M.
DKK Nové Mesto nad Váhom : KK Tatran Bratislava A ST 18:00 Luščík L.
15.kolo 9.2.19
DKK Nové Mesto nad Váhom : MKK Stará Turá B ST 18:00 Luščík L.
KK Tatran Bratislava A : KKZ Hlohovec PI 18:30 Kauštz J.
MKK Slovan Galanta A : TJ Rakovice B PI 18:00 Kaigl J.
TJ Slovan Šaľa A : TJ Slavoj Sládkovičovo 9:00 Mazúchová N.
KK Preseľany A : MKK Stará Turá A PI 18:00 Bazala J.
KK Hustra Uhrovec : KK Pobedim A 16:00 Porubský
16.kolo 16.2.19
MKK Stará Turá B : KK Hustra Uhrovec 12:00 Nemček P.
KK Pobedim A : KK Preseľany A PI 18:00 Piškula
MKK Stará Turá A : TJ Slovan Šaľa A 16:00 Maroň J.
TJ Slavoj Sládkovičovo : MKK Slovan Galanta A 14:00 Száz E.
TJ Rakovice B : KK Tatran Bratislava A 16:30 Kozár S.
KKZ Hlohovec : DKK Nové Mesto nad Váhom 15:00 Šišan M.
17.kolo 23.2.19
KKZ Hlohovec : MKK Stará Turá B 15:00 Šišan M.
DKK Nové Mesto nad Váhom : TJ Rakovice B ST 18:00 Luščík L.
KK Tatran Bratislava A : TJ Slavoj Sládkovičovo PI 18:30 Kauštz J.
MKK Slovan Galanta A : MKK Stará Turá A PI 18:00 Kaigl J.
TJ Slovan Šaľa A : KK Pobedim A 9:00 Mazúchová N.
KK Preseľany A : KK Hustra Uhrovec PI 18:00 Bazala J.
18.kolo 2.3.19
MKK Stará Turá B : KK Preseľany A 12:00 Nemček P.
KK Hustra Uhrovec : TJ Slovan Šaľa A 17:00 Porubský
KK Pobedim A : MKK Slovan Galanta A PI 18:00 Piškula
MKK Stará Turá A : KK Tatran Bratislava A 16:00 Maroň J.
TJ Slavoj Sládkovičovo : DKK Nové Mesto nad Váhom 14:00 Száz E.
TJ Rakovice B : KKZ Hlohovec 16:30 Kozár S.
19.kolo 9.3.19
TJ Rakovice B : MKK Stará Turá B 16:30 Kozár S.
KKZ Hlohovec : TJ Slavoj Sládkovičovo 15:00 Šišan M.
DKK Nové Mesto nad Váhom : MKK Stará Turá A ST 18:00 Luščík L.
KK Tatran Bratislava A : KK Pobedim A PI 18:30 Kauštz J.
MKK Slovan Galanta A : KK Hustra Uhrovec PI 18:00 Kaigl J.
TJ Slovan Šaľa A : KK Preseľany A 9:00 Mazúchová N.
20.kolo 16.3.19
MKK Stará Turá B : TJ Slovan Šaľa A 12:00 Hvodžara P.
KK Preseľany A : MKK Slovan Galanta A PI 18:00 Bazala J.
KK Hustra Uhrovec : KK Tatran Bratislava A 17:00 Porubský
KK Pobedim A : DKK Nové Mesto nad Váhom PI 18:00 Piškula
MKK Stará Turá A : KKZ Hlohovec 16:00 Štefka Ľ.
TJ Slavoj Sládkovičovo : TJ Rakovice B 14:00 Száz E.
21.kolo 23.3.19
TJ Slavoj Sládkovičovo : MKK Stará Turá B 14:00 Száz E.
TJ Rakovice B : MKK Stará Turá A 16:30 Kozár S.
KKZ Hlohovec : KK Pobedim A 15:00 Šišan M.
DKK Nové Mesto nad Váhom : KK Hustra Uhrovec ST 18:00 Luščík L.
KK Tatran Bratislava A : KK Preseľany A PI 18:30 Kauštz J.
MKK Slovan Galanta A : TJ Slovan Šaľa A PI 18:00 Kaigl J.
22.kolo 13.4.19
MKK Stará Turá B : MKK Slovan Galanta A 12:00 Hvodžara P.
TJ Slovan Šaľa A : KK Tatran Bratislava A 9:00 Mazúchová N.
KK Preseľany A : DKK Nové Mesto nad Váhom PI 18:00 Bazala J.
KK Hustra Uhrovec : KKZ Hlohovec 16:00 Kebísek
KK Pobedim A : TJ Rakovice B PI 18:00 Piškula
MKK Stará Turá A : TJ Slavoj Sládkovičovo 16:00 Štefka Ľ.
2KL Západ
KK Tatran Bratislava B Bratislava, Turčianska ul. 266 1 - 6 PI  18:30 692 053 358
KK Pobedim B Pobedim, 362 1 - 4 SO 18:00 
BKK Bánovce nad Bebravou Bánovce n/B, pri futbal. štadióne 1 - 4 SO 15:00
KK Cabaj-Čápor Šaľa, Horná 28 1 - 4 PI  18:00
ŠKK Tlmače Žarnovica, Bystrická 1073 1 - 4 SO  9:30 905 400 583
TJ Slovan Šaľa B Šaľa, Horná 28 1 - 4 ŠT 18:15
MKK Piešťany B Piešťany, Štúrova 22 A 1 - 4 SO 13:30
TKK Trenčín B Trenčín, Bavlnárska 1 - 4 ŠT 18:00
TKK Trenčín KWH Trenčín, Bavlnárska 1 - 4 ST 18:00
KK Zlaté Klasy B Zlaté Klasy, Kolkáreň pri šadióne 1 - 4 SO 15:00
KK Slávia Nitra Hlohovec, Bernoláková 702 1 - 4 SO  9:30 905 206 745
KK Preseľany B Preseľany, Školská 391 1 - 4 PI  18:00
KK Limbach Bratislava, Vlčie Hrdlo 1 - 4 ST 18:00
MKK Slovan Galanta B Galanta, Dom športu (kolkáreň) 1 - 4 PI  18:00 907 062 017
KK Priatelia Bratislava Bratislava, Vlčie Hrdlo 1 - 4 UT 18:30
MKK Stará Turá Dubnica Stará Turá, Športová 503 1 - 4 ŠT 17:00 911 516 333
1.kolo 8.9.18
KK Tatran Bratislava B : MKK Stará Turá Dubnica PI 18:30 Kaušitz J.
KK Priatelia Bratislava : KK Pobedim B UT 18:30 Trochan V.
BKK Bánovce nad Bebravou : MKK Slovan Galanta B 15:00 Bročko P.
KK Cabaj-Čápor : KK Limbach PI 18:00 Tóth R.
ŠKK Tlmače : KK Preseľany B 9:30 Fúska R.
TJ Slovan Šaľa B : KK Slávia Nitra ŠT 18:15 Tóth R.
MKK Piešťany B : KK Zlaté Klasy B 13:30 Pinkas J.
TKK Trenčín B : TKK Trenčín KWH ŠT 18:00 Kebísek
2.kolo 15.9.18
MKK Stará Turá Dubnica : TKK Trenčín KWH ŠT 17:00 Maroň J.
KK Zlaté Klasy B : TKK Trenčín B 15:00 Vargová E.
KK Slávia Nitra : MKK Piešťany B 9:30 Šišan M.
KK Preseľany B : TJ Slovan Šaľa B PI 18:00 Pašek R.
KK Limbach : ŠKK Tlmače ST 18:00 Šotníková J.
MKK Slovan Galanta B : KK Cabaj-Čápor PI 18:00 Kaigl K.
KK Priatelia Bratislava : BKK Bánovce nad Bebravou UT 18:30 Trochan V.
KK Tatran Bratislava B : KK Pobedim B PI 18:30 Varga T.
3.kolo 22.9.18
KK Pobedim B : MKK Stará Turá Dubnica 18:00 Mrekaj
BKK Bánovce nad Bebravou : KK Tatran Bratislava B 15:00 Bročko J.
KK Cabaj-Čápor : KK Priatelia Bratislava PI 18:00 Tóth R.
ŠKK Tlmače : MKK Slovan Galanta B 9:30 Fúska R.
TJ Slovan Šaľa B : KK Limbach ŠT 18:15 Tóth R.
MKK Piešťany B : KK Preseľany B 13:30 Pinkas J.
TKK Trenčín B : KK Slávia Nitra ŠT 18:00 Porubský
TKK Trenčín KWH : KK Zlaté Klasy B ST 18:00 Búlik
4.kolo 29.9.18
MKK Stará Turá Dubnica : KK Zlaté Klasy B ŠT 17:00 Maroň J.
KK Slávia Nitra : TKK Trenčín KWH 9:30 Šišan M.
KK Preseľany B : TKK Trenčín B PI 18:00 Pašek R.
KK Limbach : MKK Piešťany B ST 18:00 Šotníková J.
MKK Slovan Galanta B : TJ Slovan Šaľa B PI 18:00 Kaigl K.
KK Priatelia Bratislava : ŠKK Tlmače UT 18:30 Trochan V.
KK Tatran Bratislava B : KK Cabaj-Čápor PI 18:30 Varga T.
KK Pobedim B : BKK Bánovce nad Bebravou 18:00 Mrekaj
5.kolo 6.10.18
TKK Trenčín B : MKK Stará Turá Dubnica ŠT 18:00 Porubský
TKK Trenčín KWH : MKK Piešťany B ST 18:00 Búlik
KK Zlaté Klasy B : TJ Slovan Šaľa B 15:00 Vlahyová E.
KK Slávia Nitra : ŠKK Tlmače 9:30 Šišan M.
KK Preseľany B : KK Cabaj-Čápor PI 18:00 Pašek R.
KK Limbach : BKK Bánovce nad Bebravou ST 18:00 Šotníková J.
MKK Slovan Galanta B : KK Pobedim B PI 18:00 Kaigl K.
KK Priatelia Bratislava : KK Tatran Bratislava B UT 18:30 Trochan V.
6.kolo 13.10.18
BKK Bánovce nad Bebravou : MKK Stará Turá Dubnica 15:00 Žitňan I.
KK Cabaj-Čápor : KK Pobedim B PI 18:00 Tóth R.
ŠKK Tlmače : KK Tatran Bratislava B 9:30 Fúska R.
TJ Slovan Šaľa B : KK Priatelia Bratislava ŠT 18:15 Tóth R.
MKK Piešťany B : MKK Slovan Galanta B 13:30 Pinkas J.
TKK Trenčín B : KK Limbach ŠT 18:00 Porubský
TKK Trenčín KWH : KK Preseľany B ST 18:00 Búlik
KK Zlaté Klasy B : KK Slávia Nitra 15:00 Vlahyová E.
7.kolo 20.10.18
MKK Stará Turá Dubnica : KK Slávia Nitra ŠT 17:00 Maroň J.
KK Preseľany B : KK Zlaté Klasy B PI 18:00 Pašek R.
KK Limbach : TKK Trenčín KWH ST 18:00 Šotníková J.
MKK Slovan Galanta B : TKK Trenčín B PI 18:00 Kaigl K.
KK Priatelia Bratislava : MKK Piešťany B UT 18:30 Trochan V.
KK Tatran Bratislava B : TJ Slovan Šaľa B PI 18:30 Varga T.
KK Pobedim B : ŠKK Tlmače 18:00 Mrekaj
BKK Bánovce nad Bebravou : KK Cabaj-Čápor 15:00 Bročko J.
8.kolo 27.10.18
KK Cabaj-Čápor : MKK Stará Turá Dubnica PI 18:00 Tóth R.
ŠKK Tlmače : BKK Bánovce nad Bebravou 9:30 Fúska R.
TJ Slovan Šaľa B : KK Pobedim B ŠT 18:15 Tóth R.
MKK Piešťany B : KK Tatran Bratislava B 13:30 Pinkas J.
TKK Trenčín B : KK Priatelia Bratislava ŠT 18:00 Porubský
TKK Trenčín KWH : MKK Slovan Galanta B ST 18:00 Búlik
KK Zlaté Klasy B : KK Limbach 15:00 Vlahyová E.
KK Slávia Nitra : KK Preseľany B 9:30 Šišan M.
9.kolo 3.11.18
MKK Stará Turá Dubnica : KK Preseľany B ŠT 17:00 Hvodžara P.
KK Limbach : KK Slávia Nitra ST 18:00 Šotníková J.
MKK Slovan Galanta B : KK Zlaté Klasy B PI 18:00 Kaigl K.
KK Priatelia Bratislava : TKK Trenčín KWH UT 18:30 Trochan V.
KK Tatran Bratislava B : TKK Trenčín B PI 18:30 Varga T.
KK Pobedim B : MKK Piešťany B 18:00 Mrekaj
BKK Bánovce nad Bebravou : TJ Slovan Šaľa B 15:00 Bročko P.
KK Cabaj-Čápor : ŠKK Tlmače PI 18:00 Tóth R.
10.kolo 10.11.18
ŠKK Tlmače : MKK Stará Turá Dubnica 9:30 Fúska R.
TJ Slovan Šaľa B : KK Cabaj-Čápor ŠT 18:15 Tóth R.
MKK Piešťany B : BKK Bánovce nad Bebravou 13:30 Pinkas J.
TKK Trenčín B : KK Pobedim B ŠT 18:00 Porubský
TKK Trenčín KWH : KK Tatran Bratislava B ST 18:00 Búlik
KK Zlaté Klasy B : KK Priatelia Bratislava 15:00 Vlahyová E.
KK Slávia Nitra : MKK Slovan Galanta B 9:30 Šišan M.
KK Preseľany B : KK Limbach PI 18:00 Pašek R.
11.kolo 17.11.18
MKK Stará Turá Dubnica : KK Limbach ŠT 17:00 Hvodžara P.
MKK Slovan Galanta B : KK Preseľany B PI 18:00 Kaigl K.
KK Priatelia Bratislava : KK Slávia Nitra UT 18:30 Trochan V.
KK Tatran Bratislava B : KK Zlaté Klasy B PI 18:30 Varga T.
KK Pobedim B : TKK Trenčín KWH 18:00 Mrekaj
BKK Bánovce nad Bebravou : TKK Trenčín B 15:00 Žitňan I.
KK Cabaj-Čápor : MKK Piešťany B PI 18:00 Tóth R.
ŠKK Tlmače : TJ Slovan Šaľa B 9:30 Fúska R.
12.kolo 25.11.18
MKK Stará Turá Dubnica : KK Priatelia Bratislava ŠT 17:00 Hvodžara P.
KK Tatran Bratislava B : MKK Slovan Galanta B PI 18:30 Varga T.
KK Pobedim B : KK Limbach 18:00 Mrekaj
BKK Bánovce nad Bebravou : KK Preseľany B 15:00 Bročko P.
KK Cabaj-Čápor : KK Slávia Nitra PI 18:00 Tóth R.
ŠKK Tlmače : KK Zlaté Klasy B 9:30 Fúska R.
TJ Slovan Šaľa B : TKK Trenčín KWH ŠT 18:15 Tóth R.
MKK Piešťany B : TKK Trenčín B 13:30 Pinkas J.
13.kolo 1.12.18
TJ Slovan Šaľa B : MKK Stará Turá Dubnica ŠT 18:15 Tóth R.
MKK Piešťany B : ŠKK Tlmače 13:30 Pinkas J.
TKK Trenčín B : KK Cabaj-Čápor ŠT 18:00 Porubský
TKK Trenčín KWH : BKK Bánovce nad Bebravou ST 18:00 Búlik
KK Zlaté Klasy B : KK Pobedim B 15:00 Vlahyová E.
KK Slávia Nitra : KK Tatran Bratislava B 9:30 Šišan M.
KK Preseľany B : KK Priatelia Bratislava PI 18:00 Pašek R.
KK Limbach : MKK Slovan Galanta B ST 18:00 Šotníková J.
14.kolo 8.12.18
MKK Stará Turá Dubnica : MKK Slovan Galanta B ŠT 17:00 Hvodžara P.
KK Priatelia Bratislava : KK Limbach UT 18:30 Trochan V.
KK Tatran Bratislava B : KK Preseľany B PI 18:30 Varga T.
KK Slávia Nitra : KK Pobedim B 9:30 Šišan M.
BKK Bánovce nad Bebravou : KK Zlaté Klasy B 15:00 Bročko J.
KK Cabaj-Čápor : TKK Trenčín KWH PI 18:00 Tóth R.
ŠKK Tlmače : TKK Trenčín B 9:30 Fúska R.
TJ Slovan Šaľa B : MKK Piešťany B ŠT 18:15 Tóth R.
15.kolo 15.12.18
MKK Piešťany B : MKK Stará Turá Dubnica 13:30 Pinkas J.
TKK Trenčín B : TJ Slovan Šaľa B ŠT 18:00 Porubský
TKK Trenčín KWH : ŠKK Tlmače ST 18:00 Búlik
KK Zlaté Klasy B : KK Cabaj-Čápor 15:00 Vlahyová E.
KK Slávia Nitra : BKK Bánovce nad Bebravou 9:30 Šišan M.
KK Preseľany B : KK Pobedim B PI 18:00 Pašek R.
KK Limbach : KK Tatran Bratislava B ST 18:00 Šotníková J.
MKK Slovan Galanta B : KK Priatelia Bratislava PI 18:00 Kaigl K.
16.kolo 12.1.19
MKK Stará Turá Dubnica : KK Tatran Bratislava B ŠT 17:00 Oslay J.
KK Pobedim B : KK Priatelia Bratislava 18:00 Mrekaj
MKK Slovan Galanta B : BKK Bánovce nad Bebravou PI 18:00 Kaigl K.
KK Limbach : KK Cabaj-Čápor ST 18:00 Šotníková J.
KK Preseľany B : ŠKK Tlmače PI 18:00 Pašek R.
KK Slávia Nitra : TJ Slovan Šaľa B 9:30 Šišan M.
KK Zlaté Klasy B : MKK Piešťany B 15:00 Vlahyová E.
TKK Trenčín KWH : TKK Trenčín B ST 18:00 Kebísek
17.kolo 19.1.19
TKK Trenčín KWH : MKK Stará Turá Dubnica ST 18:00 Búlik
TKK Trenčín B : KK Zlaté Klasy B ŠT 18:00 Porubský
MKK Piešťany B : KK Slávia Nitra 13:30 Pinkas J.
TJ Slovan Šaľa B : KK Preseľany B ŠT 18:15 Tóth R.
ŠKK Tlmače : KK Limbach 9:30 Fúska R.
KK Cabaj-Čápor : MKK Slovan Galanta B PI 18:00 Tóth R.
BKK Bánovce nad Bebravou : KK Priatelia Bratislava 15:00 Žitňan I.
KK Pobedim B : KK Tatran Bratislava B 18:00 Mrekaj
18.kolo 26.1.19
MKK Stará Turá Dubnica : TKK Trenčín B ŠT 17:00 Oslay J.
MKK Piešťany B : TKK Trenčín KWH 13:30 Pinkas J.
TJ Slovan Šaľa B : KK Zlaté Klasy B ŠT 18:15 Tóth R.
ŠKK Tlmače : KK Slávia Nitra 9:30 Fúska R.
KK Cabaj-Čápor : KK Preseľany B PI 18:00 Tóth R.
BKK Bánovce nad Bebravou : KK Limbach 15:00 Žitňan I.
KK Pobedim B : MKK Slovan Galanta B 18:00 Mrekaj
KK Tatran Bratislava B : KK Priatelia Bratislava PI 18:30 Varga T.
19.kolo 2.2.19
MKK Stará Turá Dubnica : KK Pobedim B ŠT 17:00 Oslay J.
KK Tatran Bratislava B : BKK Bánovce nad Bebravou PI 18:30 Varga T.
KK Priatelia Bratislava : KK Cabaj-Čápor UT 18:30 Trochan V.
MKK Slovan Galanta B : ŠKK Tlmače PI 18:00 Kaigl K.
KK Limbach : TJ Slovan Šaľa B ST 18:00 Šotníková J.
KK Preseľany B : MKK Piešťany B PI 18:00 Pašek R.
KK Slávia Nitra : TKK Trenčín B 9:30 Šišan M.
KK Zlaté Klasy B : TKK Trenčín KWH 15:00 Vlahyová E.
20.kolo 9.2.19
KK Zlaté Klasy B : MKK Stará Turá Dubnica 15:00 Vlahyová E.
TKK Trenčín KWH : KK Slávia Nitra ST 18:00 Búlik
TKK Trenčín B : KK Preseľany B ŠT 18:00 Porubský
MKK Piešťany B : KK Limbach 13:30 Pinkas J.
TJ Slovan Šaľa B : MKK Slovan Galanta B ŠT 18:15 Tóth R.
ŠKK Tlmače : KK Priatelia Bratislava 9:30 Fúska R.
KK Cabaj-Čápor : KK Tatran Bratislava B PI 18:00 Tóth R.
BKK Bánovce nad Bebravou : KK Pobedim B 15:00 Žitňan I.
21.kolo 16.2.19
MKK Stará Turá Dubnica : BKK Bánovce nad Bebravou ŠT 17:00 Nemček P.
KK Pobedim B : KK Cabaj-Čápor 18:00 Mrekaj
KK Tatran Bratislava B : ŠKK Tlmače PI 18:30 Varga T.
KK Priatelia Bratislava : TJ Slovan Šaľa B UT 18:30 Trochan V.
MKK Slovan Galanta B : MKK Piešťany B PI 18:00 Kaigl K.
KK Limbach : TKK Trenčín B ST 18:00 Šotníková J.
KK Preseľany B : TKK Trenčín KWH PI 18:00 Pašek R.
KK Slávia Nitra : KK Zlaté Klasy B 9:30 Šišan M.
22.kolo 23.2.19
KK Slávia Nitra : MKK Stará Turá Dubnica 9:30 Šišan M.
KK Zlaté Klasy B : KK Preseľany B 15:00 Vlahyová E.
TKK Trenčín KWH : KK Limbach ST 18:00 Búlik
TKK Trenčín B : MKK Slovan Galanta B ŠT 18:00 Porubský
MKK Piešťany B : KK Priatelia Bratislava 13:30 Pinkas J.
TJ Slovan Šaľa B : KK Tatran Bratislava B ŠT 18:15 Tóth R.
ŠKK Tlmače : KK Pobedim B 9:30 Fúska R.
KK Cabaj-Čápor : BKK Bánovce nad Bebravou PI 18:00 Tóth R.
23.kolo 2.3.19
MKK Stará Turá Dubnica : KK Cabaj-Čápor ŠT 17:00 Štefka Ľ.
BKK Bánovce nad Bebravou : ŠKK Tlmače 15:00 Bročko P.
KK Pobedim B : TJ Slovan Šaľa B 18:00 Mrekaj
KK Tatran Bratislava B : MKK Piešťany B PI 18:30 Varga T.
KK Priatelia Bratislava : TKK Trenčín B UT 18:30 Trochan V.
MKK Slovan Galanta B : TKK Trenčín KWH PI 18:00 Kaigl K.
KK Limbach : KK Zlaté Klasy B ST 18:00 Šotníková J.
KK Preseľany B : KK Slávia Nitra PI 18:00 Pašek R.
24.kolo 9.3.19
KK Preseľany B : MKK Stará Turá Dubnica PI 18:00 Pašek R.
KK Slávia Nitra : KK Limbach 9:30 Šišan M.
KK Zlaté Klasy B : MKK Slovan Galanta B 15:00 Vlahyová E.
TKK Trenčín KWH : KK Priatelia Bratislava ST 18:00 Búlik
TKK Trenčín B : KK Tatran Bratislava B ŠT 18:00 Porubský
MKK Piešťany B : KK Pobedim B 13:30 Pinkas J.
TJ Slovan Šaľa B : BKK Bánovce nad Bebravou ŠT 18:15 Tóth R.
ŠKK Tlmače : KK Cabaj-Čápor 9:30 Fúska R.
25.kolo 16.3.19
MKK Stará Turá Dubnica : ŠKK Tlmače ŠT 17:00 Štefka Ľ.
KK Cabaj-Čápor : TJ Slovan Šaľa B PI 18:00 Tóth R.
BKK Bánovce nad Bebravou : MKK Piešťany B 15:00 Bročko J.
KK Pobedim B : TKK Trenčín B 18:00 Mrekaj
KK Tatran Bratislava B : TKK Trenčín KWH PI 18:30 Varga T.
KK Priatelia Bratislava : KK Zlaté Klasy B UT 18:30 Trochan V.
MKK Slovan Galanta B : KK Slávia Nitra PI 18:00 Kaigl K.
KK Limbach : KK Preseľany B ST 18:00 Šotníková J.
26.kolo 23.3.19
KK Limbach : MKK Stará Turá Dubnica ST 18:00 Šotníková J.
KK Preseľany B : MKK Slovan Galanta B PI 18:00 Pašek R.
KK Slávia Nitra : KK Priatelia Bratislava 9:30 Šišan M.
KK Zlaté Klasy B : KK Tatran Bratislava B 15:00 Vlahyová E.
TKK Trenčín KWH : KK Pobedim B ST 18:00 Búlik
TKK Trenčín B : BKK Bánovce nad Bebravou ŠT 18:00 Porubský
MKK Piešťany B : KK Cabaj-Čápor 13:30 Pinkas J.
TJ Slovan Šaľa B : ŠKK Tlmače ŠT 18:15 Tóth R.
27.kolo 30.3.19
MKK Stará Turá Dubnica : TJ Slovan Šaľa B ŠT 17:00 Štefka Ľ.
ŠKK Tlmače : MKK Piešťany B 9:30 Fúska R.
KK Cabaj-Čápor : TKK Trenčín B PI 18:00 Tóth R.
BKK Bánovce nad Bebravou : TKK Trenčín KWH 15:00 Bročko J.
KK Pobedim B : KK Zlaté Klasy B PI 18:00 Mrekaj
KK Tatran Bratislava B : KK Slávia Nitra PI 18:30 Varga T.
KK Priatelia Bratislava : KK Preseľany B UT 18:30 Trochan V.
MKK Slovan Galanta B : KK Limbach PI 18:00 Kaigl K.
28.kolo 6.4.19
MKK Slovan Galanta B : MKK Stará Turá Dubnica PI 18:00 Kaigl K.
KK Limbach : KK Priatelia Bratislava ST 18:00 Šotníková J.
KK Preseľany B : KK Tatran Bratislava B PI 18:00 Pašek R.
KK Pobedim B : KK Slávia Nitra 18:00 Mrekaj
KK Zlaté Klasy B : BKK Bánovce nad Bebravou 15:00 Vlahyová E.
TKK Trenčín KWH : KK Cabaj-Čápor ST 18:00 Búlik
TKK Trenčín B : ŠKK Tlmače ŠT 18:00 Porubský
MKK Piešťany B : TJ Slovan Šaľa B 13:30 Pinkas J.
29.kolo 13.4.19
MKK Stará Turá Dubnica : MKK Piešťany B ŠT 17:00 Štefka Ľ.
TJ Slovan Šaľa B : TKK Trenčín B ŠT 18:15 Tóth R.
ŠKK Tlmače : TKK Trenčín KWH 9:30 Fúska R.
KK Cabaj-Čápor : KK Zlaté Klasy B PI 18:00 Tóth R.
BKK Bánovce nad Bebravou : KK Slávia Nitra 15:00 Bročko P.
KK Pobedim B : KK Preseľany B 18:00 Mrekaj
KK Tatran Bratislava B : KK Limbach PI 18:30 Varga T.
KK Priatelia Bratislava : MKK Slovan Galanta B UT 18:30 Trochan V.
30.kolo 20.4.19
KK Priatelia Bratislava MKK Stará Turá Dubnica UT 18:30 Trochan V.
MKK Slovan Galanta B : KK Tatran Bratislava B PI 18:00 Kaigl K.
KK Limbach : KK Pobedim B ST 18:00 Šotníková J.
KK Preseľany B : BKK Bánovce nad Bebravou PI 18:00 Pašek R.
KK Slávia Nitra : KK Cabaj-Čápor 9:30 Šišan M.
KK Zlaté Klasy B : ŠKK Tlmače 15:00 Vlahyová E.
TKK Trenčín KWH : TJ Slovan Šaľa B ST 18:00 Búlik
TKK Trenčín B : MKK Piešťany B ŠT 18:00 Porubský
Dorastenecká liga VÝCHOD
KK Tatran Sučany Sučany, Kollárova 20 1 - 4 918 636 879
KK Rimavská Sobota Rim. Sobota, Mestská zahrada 1 - 4
TJ Slavoj Veľký Šariš Veľký Šariš, Zámocká 1 2 - 5
PKŠ Košice Nováčany 145   1 - 4 911 845 006
ŠKK Trstená Starek B Trstená, Pod Kľozovom 1 - 4
ŠK Železiarne Podbrezová A Podbrezová, Kolkáreň 58 2 - 5 486 451 233
ŠK Železiarne Podbrezová B Podbrezová, Kolkáreň 58 2 - 5 486 451 233
FTC KO Fiľakovo Fiľakovo, Biskupická 1 - 4 905 484 478
TJ Tatran Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves, Tepličská 1 - 4
TJ Lokomotíva Vrútky Martin - Priekopa, Š. Šikuru 1 - 4
ŠKK Trstená Starek A Trstená, Pod Kľozovom 1 - 4
voľno
1.kolo 9.9.18
KK Tatran Sučany : voľno
KK Rimavská Sobota : ŠKK Trstená Starek A 10:00 Šmatlík R.
TJ Slavoj Veľký Šariš : TJ Lokomotíva Vrútky 10:00 Foriš M.
PKŠ Košice : TJ Tatran Spišská Nová Ves 10:00 Rybička B.
ŠKK Trstená Starek B : FTC KO Fiľakovo 10:00 Benický M.
ŠK Železiarne Podbrezová A : ŠK Železiarne Podbrezová B 10:00 Kyselica
2.kolo 16.9.18
voľno : ŠK Železiarne Podbrezová B
FTC KO Fiľakovo : ŠK Železiarne Podbrezová A 10:00 Flachbart P.
TJ Tatran Spišská Nová Ves : ŠKK Trstená Starek B 10:00 Novotný A.
TJ Lokomotíva Vrútky : PKŠ Košice 10:00 Dodok M.
ŠKK Trstená Starek A : TJ Slavoj Veľký Šariš 10:00 Gregorová L.
KK Tatran Sučany : KK Rimavská Sobota 10:00 Kozakov M.
3.kolo 23.9.18
KK Rimavská Sobota : voľno
TJ Slavoj Veľký Šariš : KK Tatran Sučany 10:00 Perecárová I.
PKŠ Košice : ŠKK Trstená Starek A 10:00 Rybička B.
ŠKK Trstená Starek B : TJ Lokomotíva Vrútky 10:00 Benický M.
ŠK Železiarne Podbrezová A : TJ Tatran Spišská Nová Ves 10:00 Dziad
ŠK Železiarne Podbrezová B : FTC KO Fiľakovo 12:30 Dziad
4.kolo 30.9.18
voľno : FTC KO Fiľakovo
TJ Tatran Spišská Nová Ves : ŠK Železiarne Podbrezová B 10:00 Novotný A.
TJ Lokomotíva Vrútky : ŠK Železiarne Podbrezová A 10:00 Dodok M.
ŠKK Trstená Starek A : ŠKK Trstená Starek B 14:00 Gregorová L.
KK Tatran Sučany : PKŠ Košice 10:00 Kyselicová D.
KK Rimavská Sobota : TJ Slavoj Veľký Šariš 10:00 Šmatlík R.
5.kolo 7.10.18
TJ Slavoj Veľký Šariš : voľno
PKŠ Košice : KK Rimavská Sobota 10:00 Pivovarník D.
ŠKK Trstená Starek B : KK Tatran Sučany 10:00 Gregorová L.
ŠK Železiarne Podbrezová A : ŠKK Trstená Starek A 10:00 Móc
ŠK Železiarne Podbrezová B : TJ Lokomotíva Vrútky 12:30 Móc
FTC KO Fiľakovo : TJ Tatran Spišská Nová Ves 10:00 Pál P.
6.kolo 14.10.18
voľno : TJ Tatran Spišská Nová Ves
TJ Lokomotíva Vrútky : FTC KO Fiľakovo 10:00 Šmálová K.
ŠKK Trstená Starek A : ŠK Železiarne Podbrezová B 10:00 Frelich F.
KK Tatran Sučany : ŠK Železiarne Podbrezová A 10:00 Kyselicová D.
KK Rimavská Sobota : ŠKK Trstená Starek B 10:00 Šmatlík R.
TJ Slavoj Veľký Šariš : PKŠ Košice 10:00 Perecárová I.
7.kolo 21.10.18
PKŠ Košice : voľno
ŠKK Trstená Starek B : TJ Slavoj Veľký Šariš 10:00 Frelich F.
ŠK Železiarne Podbrezová A : KK Rimavská Sobota 10:00 Dziad
ŠK Železiarne Podbrezová B : KK Tatran Sučany 12:30 Dziad
FTC KO Fiľakovo : ŠKK Trstená Starek A 10:00 Pál P.
TJ Tatran Spišská Nová Ves : TJ Lokomotíva Vrútky 10:00 Valigura P.
8.kolo 28.10.18
voľno : TJ Lokomotíva Vrútky
ŠKK Trstená Starek A : TJ Tatran Spišská Nová Ves 10:00 Frelich F.
KK Tatran Sučany : FTC KO Fiľakovo 10:00 Kyselicová D.
KK Rimavská Sobota : ŠK Železiarne Podbrezová B 10:00 Šmatlík R.
TJ Slavoj Veľký Šariš : ŠK Železiarne Podbrezová A 10:00 Perecárová I.
PKŠ Košice : ŠKK Trstená Starek B 10:00 Pivovarník D.
9.kolo 4.11.18
ŠKK Trstená Starek B : voľno
ŠK Železiarne Podbrezová A : PKŠ Košice 10:00 Dziad
ŠK Železiarne Podbrezová B : TJ Slavoj Veľký Šariš 12:30 Dziad
FTC KO Fiľakovo : KK Rimavská Sobota 10:00 Flachbart L.
TJ Tatran Spišská Nová Ves : KK Tatran Sučany 10:00 Valigura P.
TJ Lokomotíva Vrútky : ŠKK Trstená Starek A 10:00 Dodok M.
10.kolo 11.11.18
voľno : ŠKK Trstená Starek A
KK Tatran Sučany : TJ Lokomotíva Vrútky 10:00 Kyselicová D.
KK Rimavská Sobota : TJ Tatran Spišská Nová Ves 14:00 Šmatlík R.
TJ Slavoj Veľký Šariš : FTC KO Fiľakovo 10:00 Perecárová I.
PKŠ Košice : ŠK Železiarne Podbrezová B 10:00 Rybička B.
ŠKK Trstená Starek B : ŠK Železiarne Podbrezová A 10:00 Benický M.
11.kolo 18.11.18
ŠK Železiarne Podbrezová A : voľno
ŠK Železiarne Podbrezová B : ŠKK Trstená Starek B 12:30 Vadovič
FTC KO Fiľakovo : PKŠ Košice 10:00 Pál P.
TJ Tatran Spišská Nová Ves : TJ Slavoj Veľký Šariš 10:00 Novotný A.
TJ Lokomotíva Vrútky : KK Rimavská Sobota 10:00 Šmálová K.
ŠKK Trstená Starek A : KK Tatran Sučany 10:00 Gregorová L.
12.kolo 25.11.18
voľno : KK Tatran Sučany
ŠKK Trstená Starek A : KK Rimavská Sobota 10:00 Gregorová L.
TJ Lokomotíva Vrútky : TJ Slavoj Veľký Šariš 10:00 Dodok M.
TJ Tatran Spišská Nová Ves : PKŠ Košice 10:00 Valigura P.
FTC KO Fiľakovo : ŠKK Trstená Starek B 10:00 Pál P.
ŠK Železiarne Podbrezová B : ŠK Železiarne Podbrezová A 10:00 Móc
13.kolo 2.12.18
ŠK Železiarne Podbrezová B : voľno
ŠK Železiarne Podbrezová A : FTC KO Fiľakovo 10:00 Móc
ŠKK Trstená Starek B : TJ Tatran Spišská Nová Ves 10:00 Frelich F.
PKŠ Košice : TJ Lokomotíva Vrútky 10:00 Rybička B.
TJ Slavoj Veľký Šariš : ŠKK Trstená Starek A 10:00 Perecárova I.
KK Rimavská Sobota : KK Tatran Sučany 10:00 Povinský O.
14.kolo 9.12.18
voľno : KK Rimavská Sobota
KK Tatran Sučany : TJ Slavoj Veľký Šariš 10:00 Kyselicová D.
ŠKK Trstená Starek A : PKŠ Košice 10:00 Frelich F.
TJ Lokomotíva Vrútky : ŠKK Trstená Starek B 10:00 Šmálová K.
TJ Tatran Spišská Nová Ves : ŠK Železiarne Podbrezová A 10:00 Novotný A.
FTC KO Fiľakovo : ŠK Železiarne Podbrezová B 10:00 Flachbart P.
15.kolo 13.1.19
FTC KO Fiľakovo : voľno
ŠK Železiarne Podbrezová B : TJ Tatran Spišská Nová Ves 12:30 Babčan
ŠK Železiarne Podbrezová A : TJ Lokomotíva Vrútky 10:00 Babčan
ŠKK Trstená Starek B : ŠKK Trstená Starek A 10:00 Gregorová L.
PKŠ Košice : KK Tatran Sučany 10:00 Pivovarník D.
TJ Slavoj Veľký Šariš : KK Rimavská Sobota 10:00 Foriš M.
16.kolo 20.1.19
voľno : TJ Slavoj Veľký Šariš
KK Rimavská Sobota : PKŠ Košice 10:00 Povinský O.
KK Tatran Sučany : ŠKK Trstená Starek B 10:00 Kozakov M.
ŠKK Trstená Starek A : ŠK Železiarne Podbrezová A 10:00 Benický M.
TJ Lokomotíva Vrútky : ŠK Železiarne Podbrezová B 10:00 Dodok M.
TJ Tatran Spišská Nová Ves : FTC KO Fiľakovo 10:00 Novotný A.
17.kolo 27.1.19
TJ Tatran Spišská Nová Ves : voľno
FTC KO Fiľakovo : TJ Lokomotíva Vrútky 10:00 Pál P.
ŠK Železiarne Podbrezová B : ŠKK Trstená Starek A 12:30 Kyselica
ŠK Železiarne Podbrezová A : KK Tatran Sučany 10:00 Kyselica
ŠKK Trstená Starek B : KK Rimavská Sobota 10:00 Gregorová L.
PKŠ Košice : TJ Slavoj Veľký Šariš 10:00 Pivovarník D.
18.kolo 3.2.19
voľno : PKŠ Košice
TJ Slavoj Veľký Šariš : ŠKK Trstená Starek B 10:00 Kažimír M.
KK Rimavská Sobota : ŠK Železiarne Podbrezová A 10:00 Šmatlík R.
KK Tatran Sučany : ŠK Železiarne Podbrezová B 10:00 Kyselicová D.
ŠKK Trstená Starek A : FTC KO Fiľakovo 10:00 Frelich M.
TJ Lokomotíva Vrútky : TJ Tatran Spišská Nová Ves 10:00 Šmálová K.
19.kolo 10.2.19
TJ Lokomotíva Vrútky : voľno
TJ Tatran Spišská Nová Ves : ŠKK Trstená Starek A 10:00 Valigura P.
FTC KO Fiľakovo : KK Tatran Sučany 10:00 Flachbart P.
ŠK Železiarne Podbrezová B : KK Rimavská Sobota 12:30 Dziad
ŠK Železiarne Podbrezová A : TJ Slavoj Veľký Šariš 10:00 Dziad
ŠKK Trstená Starek B : PKŠ Košice 10:00 Benický M.
20.kolo 17.2.19
voľno : ŠKK Trstená Starek B
PKŠ Košice : ŠK Železiarne Podbrezová A 10:00 Rybička B.
TJ Slavoj Veľký Šariš : ŠK Železiarne Podbrezová B 10:00 Perecárová I.
KK Rimavská Sobota : FTC KO Fiľakovo 10:00 Šmatlík R.
KK Tatran Sučany : TJ Tatran Spišská Nová Ves 10:00 Kozakov M.
ŠKK Trstená Starek A : TJ Lokomotíva Vrútky 10:00 Benický M.
21.kolo 24.2.19
ŠKK Trstená Starek A : voľno
TJ Lokomotíva Vrútky : KK Tatran Sučany 10:00 Dodok M.
TJ Tatran Spišská Nová Ves : KK Rimavská Sobota 10:00 Novotný A.
FTC KO Fiľakovo : TJ Slavoj Veľký Šariš 10:00 Flachbart L.
ŠK Železiarne Podbrezová B : PKŠ Košice 12:30 Kyselica
ŠK Železiarne Podbrezová A : ŠKK Trstená Starek B 10:00 Kyselica
22.kolo 3.3.19
voľno : ŠK Železiarne Podbrezová A
ŠKK Trstená Starek B : ŠK Železiarne Podbrezová B 10:00 Gregorová L.
PKŠ Košice : FTC KO Fiľakovo 10:00 Rybička B.
TJ Slavoj Veľký Šariš : TJ Tatran Spišská Nová Ves 10:00 Perecárová I.
KK Rimavská Sobota : TJ Lokomotíva Vrútky 10:00 Šmatlík R.
KK Tatran Sučany : ŠKK Trstená Starek A 10:00 Kyselicová D.
Majstrovstvá SR U-14 Podbrezová 10.3.19
Turnaje o majstra 3 V + 3 Z
F1  druhý Z 17.3.19
F2  druhý V 24.3.19
F3  víťaz  Z 31.3.19
F4  víťaz  V 14.4.19
Delegovanie rozhodcov KR SKoZ po ukončení základnej časti
Dorastenecká liga ZÁPAD
MKK Stará Turá Stará Turá, Športová 504/5 1 - 4 911 516 333
KO Žarnovica Žarnovica, Bystrická 1073 1 - 4 905 400 583
KK Inter Bratislava Bratislava, Turčianska ul. 266 2 - 5 905 300 313
TKK Trenčín Trenčín, Bavlnárska 1 - 4
MKK Slovan Galanta Galanta, Dom športu (kolkáreň) 1 - 4 907 062 017
KK Zlaté Klasy Zlaté Klasy, Kolkáreň pri šadióne 1 - 4
ŠK Modranka Trnava - Modranka, I.Krasku 33 1 - 4
KK Pobedim Pobedim, 362 1 - 4
MKK Piešťany Piešťany, Štúrova 22 A 1 - 4
TJ Rakovice Rakovice,  220 1 - 4 910 999 388
1.kolo 9.9.18
MKK Stará Turá : TJ Rakovice 10:00 Hvodžara P.
KO Žarnovica : MKK Piešťany 10:00 Gálet J.
KK Inter Bratislava : KK Pobedim 10:00 Listofer G.
TKK Trenčín : ŠK Modranka 10:00 Porubský
MKK Slovan Galanta : KK Zlaté Klasy 10:00 Kaigl K.
2.kolo 16.9.18
TJ Rakovice : KK Zlaté Klasy 13:00 Duračka P.
ŠK Modranka : MKK Slovan Galanta 10:00 Dovičič
KK Pobedim : TKK Trenčín 10:00 Mitošinka
MKK Piešťany : KK Inter Bratislava 10:00 Gocký P.
MKK Stará Turá : KO Žarnovica 10:00 Nemček P.
3.kolo 23.9.18
KO Žarnovica : TJ Rakovice 10:00 Fúska R.
KK Inter Bratislava : MKK Stará Turá 10:00 Kaušitz J.
TKK Trenčín : MKK Piešťany 10:00 Porubský
MKK Slovan Galanta : KK Pobedim 10:00 Kaigl J.
KK Zlaté Klasy : ŠK Modranka 13:00 Vargová E.
4.kolo 30.9.18
TJ Rakovice : ŠK Modranka 13:00 Ivančík M.
KK Pobedim : KK Zlaté Klasy 10:00 Mrekaj
MKK Piešťany : MKK Slovan Galanta 10:00 Kertész T.
MKK Stará Turá : TKK Trenčín 10:00 Maroň J.
KO Žarnovica : KK Inter Bratislava 10:00 Fúska R.
5.kolo 14.10.18
KK Inter Bratislava : TJ Rakovice 10:00 Listofer G.
TKK Trenčín : KO Žarnovica 10:00 Búlik
MKK Slovan Galanta : MKK Stará Turá 10:00 Kaigl.K
KK Zlaté Klasy : MKK Piešťany 13:00 Poloma Zs.
ŠK Modranka : KK Pobedim 10:00 Kraľovič
6.kolo 21.10.18
TJ Rakovice : KK Pobedim 13:00 Ivančík M.
MKK Piešťany : ŠK Modranka 10:00 Pinkas J.
MKK Stará Turá : KK Zlaté Klasy 10:00 Štefka Ľ.
KO Žarnovica : MKK Slovan Galanta 10:00 Fúska R.
KK Inter Bratislava : TKK Trenčín 10:00 Kauštz J.
7.kolo 28.10.18
TKK Trenčín : TJ Rakovice 10:00 Porubský
MKK Slovan Galanta : KK Inter Bratislava 10:00 Száz E.
KK Zlaté Klasy : KO Žarnovica 13:00 Lengyel O.
ŠK Modranka : MKK Stará Turá 10:00 Dovičič
KK Pobedim : MKK Piešťany 10:00 Mitošinka
8.kolo 4.11.18
TJ Rakovice : MKK Piešťany 13:00 Milan F.
MKK Stará Turá : KK Pobedim 10:00 Oslay J.
KO Žarnovica : ŠK Modranka 10:00 Gálet J.
KK Inter Bratislava : KK Zlaté Klasy 10:00 Listofer G.
TKK Trenčín : MKK Slovan Galanta 10:00 Búlik
9.kolo 11.11.18
MKK Slovan Galanta : TJ Rakovice 10:00 Kaigl J.
KK Zlaté Klasy : TKK Trenčín 13:00 Lengyel O.
ŠK Modranka : KK Inter Bratislava 10:00 Kráľovič
KK Pobedim : KO Žarnovica 10:00 Mitošinka
MKK Piešťany : MKK Stará Turá 10:00 Pinkas J.
10.kolo 18.11.18
TJ Rakovice : MKK Stará Turá 13:00 Privizník T.
MKK Piešťany : KO Žarnovica 10:00 Kertész T.
KK Pobedim : KK Inter Bratislava 10:00 Mitošinka
ŠK Modranka : TKK Trenčín 10:00 Dovičič
KK Zlaté Klasy : MKK Slovan Galanta 13:00 Lengyel O.
11.kolo 25.11.18
KK Zlaté Klasy : TJ Rakovice 13:00 Kugler I.
MKK Slovan Galanta : ŠK Modranka 10:00 Kaigl K
TKK Trenčín : KK Pobedim 10:00 Porubský
KK Inter Bratislava : MKK Piešťany 10:00 Dobrucký I.
KO Žarnovica : MKK Stará Turá 10:00 Fúska R.
12.kolo 2.12.18
TJ Rakovice : KO Žarnovica 13:00 Privizník T.
MKK Stará Turá : KK Inter Bratislava 10:00 Nemček P.
MKK Piešťany : TKK Trenčín 10:00 Kertész T.
KK Pobedim : MKK Slovan Galanta 10:00 Mitošinka
ŠK Modranka : KK Zlaté Klasy 10:00 Kráľovič
13.kolo 27.1.19
ŠK Modranka : TJ Rakovice 10:00 Kráľovič
KK Zlaté Klasy : KK Pobedim 13:00 Vlahyová E.
MKK Slovan Galanta : MKK Piešťany 10:00 Kaigl. J
TKK Trenčín : MKK Stará Turá 10:00 Búlik
KK Inter Bratislava : KO Žarnovica 10:00 Dobrucký I.
14.kolo 3.2.19
TJ Rakovice : KK Inter Bratislava 13:00 Ivančík M.
KO Žarnovica : TKK Trenčín 10:00 Gálet J.
MKK Stará Turá : MKK Slovan Galanta 10:00 Ťefka Ľ
MKK Piešťany : KK Zlaté Klasy 10:00 Kertész T.
KK Pobedim : ŠK Modranka 10:00 Mitošinka
15.kolo 10.2.19
KK Pobedim : TJ Rakovice 10:00 Mitošinka
ŠK Modranka : MKK Piešťany 10:00 Dovičič
KK Zlaté Klasy : MKK Stará Turá 13:00 Vlahyová E.
MKK Slovan Galanta : KO Žarnovica 10:00 Kaigl K.
TKK Trenčín : KK Inter Bratislava 10:00 Porubský
16.kolo 17.2.19
TJ Rakovice : TKK Trenčín 13:00 Milan F.
KK Inter Bratislava : MKK Slovan Galanta 10:00 Kaušitz J.
KO Žarnovica : KK Zlaté Klasy 10:00 Fúska R.
MKK Stará Turá : ŠK Modranka 10:00 Nemček P.
MKK Piešťany : KK Pobedim 10:00 Kertész T.
17.kolo 24.2.19
MKK Piešťany : TJ Rakovice 10:00 Kertész T.
KK Pobedim : MKK Stará Turá 10:00 Mitošinka
ŠK Modranka : KO Žarnovica 10:00 Kráľovič
KK Zlaté Klasy : KK Inter Bratislava 13:00 Vlahyová E.
MKK Slovan Galanta : TKK Trenčín 10:00 Kaigl J.
18.kolo 3.3.19
TJ Rakovice : MKK Slovan Galanta 13:00 Duračka P.
TKK Trenčín : KK Zlaté Klasy 10:00 Búlik
KK Inter Bratislava : ŠK Modranka 10:00 Kaušitz J.
KO Žarnovica : KK Pobedim 10:00 Fúska R.
MKK Stará Turá : MKK Piešťany 10:00 Oslay J.
Majstrovstvá SR U-14 Podbrezová 10.3.19
Turnaje o majstra 3 V + 3 Z
F1  druhý Z 17.3.19
F2  druhý V 24.3.19
F3  víťaz  Z 31.3.19
F4  víťaz  V 14.4.19
Delegovanie rozhodcov KR SKoZ po ukončení základnej časti