1 DLZ Spravodaj 2015 / 16
15 kolo - 7.2.2016
TKK Trenčín - 12 + MKK Slovan Galanta
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s Výkon Výkon 4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.    
Hupčíková Gabriela 335 159 5 135 105 134 120 494 454 112 112 129 101 19 151 303 Rózsár Tibor
Mikušincová Veronika 346 165 11 131 113 123 144 511 489 116 126 133 114 8 149 340 Dvorščák Samuel
Koreňová Simona 354 173 7 140 121 131 135 527 511 118 128 141 124 5 163 348 Machálková Patrícia
Baluchová Slávka 322 141 16 136 115 102 110 463 544 126 128 140 150 5 177 367 Mazúchová Nikola
                    1 532 0 2 1 544                
          1.s 2.s S.V. Body Body S.V. 2.s 1.s      
Mikušincová Veronika 89 87 0 1 0 0 84 64 Kivaroth Samuel
Koreňová Simona 88 84 0 1 0 0 83 68 Machálková Patrícia
kolkáreň : Piešťany 2 2 rozhodca : Porubský Miroslav  
KK Zlaté Klasy + 63 - Inter Bratislava
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s Výkon Výkon 4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.    
Pörsök Tamás 331 166 10 125 114 125 133 497 465 103 114 125 123 22 142 323 Bezák Viktor
Mezei Máté 323 133 18 111 123 108 114 456 436 133 108 114 81 20 108 328 Pohanič Samuel
Balogh Tamás 366 174 11 138 136 124 142 540 479 99 125 131 124 13 168 311 Babka Patrik
Csermák Tomáš   331 166 10 116 104 127 150 497 527 128 125 144 130 3 198 329 Putz Denis
                    1 534 2 0 1 471                
          1.s 2.s S.V. Body Body S.V. 2.s 1.s      
Balogh Tamás 96 97 0 1 0 0 79 76 Bezák Viktor
Pörsök Tamás 77 74 0 0 1 0 78 98 Putz Denis
kolkáreň : Zlaté Klasy 3 1 rozhodca : vedúci družstiev  
MKK Stará Turá + 6 - ŠK Modranka
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s Výkon Výkon 4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.    
Kováčová Natália 327 134 11 132 103 105 121 461 498 116 149 110 123 12 141 357 Šipkovský Samuel
Janigová Ivana 346 169 12 121 134 146 114 515 494 122 136 107 129 5 150 344 Jankovičová Dominika
Lehuta Filip 365 162 7 137 123 139 128 527 523 123 136 138 126 7 178 345 Šúryová Alexandra
Rastislav Čečot 348 131 14 139 115 116 109 479 493 124 146 96 127 16 153 340 Šesták Igor
                    1 521 2 0 1 515                
          1.s 2.s S.V. Body Body S.V. 2.s 1.s      
Rastislav Čečot 67 69 0 0 1 0 80 84 Jankovičová Dominika
Lehuta Filip 89 95 0 0 1 0 105 105 Šúryová Alexandra
kolkáreň : Stará Turá 2 2 rozhodca : Maroň Ján  
       
KK Pobedim - 152 + MKK Piešťany
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s Výkon Výkon 4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.    
Urban Erik 337 116 10 105 114 128 106 453 441 128 129 98 86 19 121 320 Majlát Filip
Maliček Michal 252 97 28 78 81 104 86 349 548 146 126 139 137 6 186 362 Paračka Martin
0 0 ####   0 0 0 0   529 129 126 137 137 13 151 378 Nedorost Patrik
Urban Jakub 392 217 4 150 171 143 145 609 486 109 113 133 131 9 139 347 Domin Dário
                    1 411 0 2 1 563                
          1.s 2.s S.V. Body Body S.V. 2.s 1.s      
Urban Jakub 98 103 0 1 0 0 76 57 Hlinka André Nikol
Urban Erik 86 94 22 1 0 15 86 115 Nedorost Patrik
kolkáreň : Pobedim 2 2 rozhodca : Mitošinka Marián  
       
TJ Rakovice B + 28 - TJ Rakovice A
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s Výkon Výkon 4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.    
Hudcovič Peter 343 144 17 119 107 107 154 487 480 120 130 114 116 12 135 345 Vargová Patrícia
Nesteš Lukáš 336 159 14 132 128 131 104 495 504 117 127 128 132 9 168 336 Magala Šimon
Verčíková Alžbeta 359 184 5 127 139 139 138 543 493 123 121 117 132 12 143 350 Šintálová Natália
Zelinková Veronika 345 152 9 129 130 116 122 497 510 135 118 142 115 4 170 340 Milan Šimon
                    1 535 2 0 1 507                
          1.s 2.s S.V. Body Body S.V. 2.s 1.s      
Zelinková Veronika 79 82 0 0 1 0 100 101 Milan Šimon
Verčíková Alžbeta 89 112 0 1 0 0 87 80 Šintálová Natália
kolkáreň : Rakovice 3 1 rozhodca : Milan František  
                                                     
  Top štvorka 15. kola   Výkon Kolkáreň
Urban Jakub 609 Pobedim
Paračka Martin 548 Pobedim
Mazúchová Nikola 544 Piešťany
Verčíková Alžbeta 543 Rakovice
    5. najlepší výkon kola 2244 najlepší výkon 4-tky : 2297 - 14. kolo
Najlepší         Domáci / Hostia
Domáci 15. kolo Hostia
Kolkáreň Hráč Výkony Hráč Kolkáreň  
Pobedim Urban Jakub 609 548 Paračka Martin Pobedim
Rakovice Verčíková Alžbeta 543 544 Mazúchová Nikola Piešťany
Zlaté Klasy Balogh Tamás 540 529 Nedorost Patrik Pobedim
Piešťany Koreňová Simona 527 527 Putz Denis Zlaté Klasy
                        2219 2148                    
Najlepších  30 Hz. tohto kola. Kolkáreň Najslabších 30 Hz. tohto kola.     Kolkáreň
Urban Jakub 171 Pobedim Šesták Igor 96 Stará Turá
Hudcovič Peter 154 Rakovice Majlát Filip 86 Pobedim
Mazúchová Nikola 150 Piešťany Pohanič Samuel 81 Zlaté Klasy
Csermák Tomáš   150 Zlaté Klasy Maliček Michal 78 Pobedim
  625   341
   
Najlepšie  Plné tohto kola. Kolkáreň Najlepšia Dorážka tohto kola.       Kolkáreň
Urban Jakub 392 Pobedim 609 Urban Jakub 217 Pobedim
Nedorost Patrik 378 Pobedim 576 Putz Denis 198 Zlaté Klasy
Mazúchová Nikola 367 Piešťany 553 Paračka Martin 186 Pobedim
Balogh Tamás 366 Zlaté Klasy 550 Verčíková Alžbeta 184 Rakovice
Najväčší rozdiel v jednom sete tohto kola.
4.s Maliček Michal 86 -60 146 Paračka Martin
Najväčší rozdiel celkového výkonu tohto kola.
  Maliček Michal 349 -199 548 Paračka Martin
Najlepší šprint tohto kola.
  Nedorost Patrik     115     Pobedim
                                                     
1 DLZ tabuľka po 15 kole       2015 / 16
                                             
Tabuľka zápasov celkom.
   
  Záp Výh Rem Preh Skóre Priemer Body
1. MKK Slovan Galanta 15 13 0 2 38 : 22 1579,5 26
2. TJ Rakovice B 15 10 1 4 36 : 24 1525,5 21
3. TJ Rakovice A 15 10 0 5 38 : 22 1543,1 20
4. ŠK Modranka 15 10 0 5 32 : 28 1559,5 20
5. MKK Stará Turá 15 8 1 6 26 : 34 1495,2 17
6. KK Inter Bratislava 15 6 1 8 21 : 39 1497,9 13
7. TKK Trenčín 15 5 0 10 32 : 28 1490,2 10
8. KK Pobedim 15 4 1 10 32 : 28 1510,0 9
9. KK Zlaté Klasy 15 4 0 11 23 : 37 1420,4 8
10. MKK Piešťany 15 3 0 12 22 : 38 1489,2 6
                                             
Tabuľka zápasov doma.
  Záp Výh Rem Preh Skóre Priem. Body
1. TJ Rakovice B 8 6 0 2 21 : 11 1565,8 12
2. MKK Slovan Galanta 7 6 0 1 18 : 10 1546,7 12
3. MKK Stará Turá 8 6 0 2 15 : 17 1509,5 12
4. TJ Rakovice A 7 5 0 2 20 : 8 1580,5 10
5. ŠK Modranka 7 5 0 2 17 : 11 1551,7 10
6. KK Inter Bratislava 7 4 1 2 12 : 16 1537,1 9
7. KK Zlaté Klasy 8 4 0 4 16 : 16 1479,4 8
8. KK Pobedim 8 2 1 5 20 : 12 1497,8 5
9. TKK Trenčín 8 2 0 6 16 : 16 1505,4 4
10. MKK Piešťany 7 1 0 6 11 : 17 1470,4 2
                                             
Tabuľka zápasov von.
  Záp Výh Rem Preh Skóre Priem. Body
1. MKK Slovan Galanta 8 7 0 1 20 : 12 1584,9 14
2. TJ Rakovice A 8 5 0 3 18 : 14 1537,7 10
3. ŠK Modranka 8 5 0 3 15 : 17 1560,8 10
4. TJ Rakovice B 7 4 1 2 15 : 13 1517,5 9
5. TKK Trenčín 7 3 0 4 16 : 12 1487,1 6
6. MKK Stará Turá 7 2 1 4 11 : 17 1492,8 5
7. KK Pobedim 7 2 0 5 12 : 16 1512,4 4
8. MKK Piešťany 8 2 0 6 11 : 21 1491,9 4
9. KK Inter Bratislava 8 2 0 6 9 : 23 1492,3 4
10. KK Zlaté Klasy           7 0 0 7 7 : 21 1412,0 0
                                             
                                                     
1 DLZ Top 4 hráčov na jednotlivých kolkárňach   2015 / 16
po # kole
Inter BA Pobedim
Šúryová  Alexandra ŠK Modranka 571   Urban Jakub KK Pobedim 609
Fúska Radoslav KK Inter Bratislava 571   Šúryová  Alexandra ŠK Modranka 559
Jankovičová  Dominika ŠK Modranka 554   Mazúchová Nikola MKK Slovan Galanta 554
Kaušitz  Daniel KK Inter Bratislava 545   Paračka Martin MKK Piešťany 548
       
2241 2270
Zlaté Klasy Galanta
Milan Šimon TJ Rakovice A 583   Mazúchová Nikola MKK Slovan Galanta 558
Balogh Tamás KK Zlaté Klasy 540   Machálková Patrícia MKK Slovan Galanta 556
Urban Jakub KK Pobedim 532   Dvorščák Samuel MKK Slovan Galanta 544
Machálková Patrícia MKK Slovan Galanta 527   Paračka Martin MKK Piešťany 542
       
2182 2200
Stará Turá Modranka
Machálková Patrícia MKK Slovan Galanta 562   Šúryová  Alexandra ŠK Modranka 572
Mazúchová Nikola MKK Slovan Galanta 550   Machálková Patrícia MKK Slovan Galanta 565
Kováčová Natália MKK Stará Turá 542   Urban Jakub KK Pobedim 562
Lehuta Filip MKK Stará Turá 535   Šipkovský  Samuel ŠK Modranka 547
       
2189  
Piešťany   Piešťany + Trenčín Rakovice   A + B
Urban Jakub KK Pobedim 573   Milan Šimon TJ Rakovice A 602
Hupčíková Gabriela TKK Trenčín 565   Urban Jakub KK Pobedim 586
Nedorost Patrik MKK Piešťany 561   Vávrová Vladimíra MKK Stará Turá 576
Jankovičová  Dominika ŠK Modranka 561   Duračková Alexandra TJ Rakovice B 575
       
2260 2339
1 DLZ Top 4 výkony ročníka 2015 / 16
Kolkáreň Hráč Klub Výkon
   
Pobedim Urban Jakub KK Pobedim 609  
Rakovice A Milan Šimon TJ Rakovice A 602  
Rakovice A Urban Jakub KK Pobedim 586  
Zlaté Klasy Milan Šimon TJ Rakovice A 583  
   
2380
1 DLZ Najlepšie výkony na kolkárňach 2015 / 16
po 15  kole
Kolkáreň   Domáci Hostia
Najslabší výkon Najlepší výkon Najlepší výkon
Inter   KK Inter Bratislava ŠK Modranka
1475 1637 1647
Pobedim   KK Pobedim MKK Slovan Galanta
1411 1575 1595
Zlaté Klasy   KK Zlaté Klasy TJ Rakovice A
1412 1539 1623
Galanta   MKK Slovan Galanta KK Inter Bratislava
1492 1609 1523
Stará Turá   MKK Stará Turá MKK Slovan Galanta
1454 1607 1611
Modranka   ŠK Modranka MKK Slovan Galanta
1498 1620 1625
Piešťany - Piešťany   MKK Piešťany TJ Rakovice B
1415 1500 1623
Piešťany - Trenčín   TKK Trenčín TJ Rakovice B
1413 1550 1588
Rakovice - A   TJ Rakovice A MKK Stará Turá
1564 1687 1660
Rakovice - B   TJ Rakovice B ŠK Modranka
1512 1626 1617
                                                     
1 DLZ Naj štatistiky jednotlivcov po 15 kole     ročníka 2015 / 16
  Najlepších 30 Hz. ročníka  2015 -16.     Najslabších 30 Hz. ročníka  2015 -16.  
15 kolo Urban Jakub 171 Pobedim 14 kolo Hudcovič Peter 21 Inter BA
10 kolo Kaušitz Daniel 174 Inter BA 1 kolo Matyšková Petra 77 Modranka
11 kolo Urban Jakub 170 Pobedim 10 kolo Filip Majlát 77 Piešťany
14 kolo Milan Šimon 169 Rakovice 15 kolo Maliček Michal 78 Pobedim
3 kolo Machálková Patrícia 168 Modranka 6 kolo Pohanič Samuel 81 Inter BA
7 kolo Milan Šimon 167 Zlaté Klasy 2 kolo Majlát Filip 83 Inter BA
8 kolo Vávrová Vladimíra 164 Pobedim 9 kolo Putz Denis 83 Inter BA
6 kolo Urban Jakub 163 Piešťany 8 kolo Csermák Tomáš   84 Modranka
9 kolo Urban Erik 162 Rakovice 5 kolo Kivaroth Samuel 85 Piešťany
4 kolo Milan Šimon 161 Rakovice 12 kolo Pörsök Tamás 87 Zlaté Klasy
1 kolo Kaušitz Daniel 159 Modranka 3 kolo Rózsár Tibor 88 Modranka
12 kolo Putz Denis 157 Inter BA 7 kolo Koreňová Simona 88 Piešťany
13 kolo Jankovičová Dominika 157 Piešťany 13 kolo Ondrášková Martina 87 Stará Turá
2 kolo Koreňová Simona 155 Piešťany 11 kolo Pörsök Tamás 91 Stará Turá
5 kolo Duračková Alexandra 149 Rakovice 4 kolo Ondrášková Martina 93 Inter BA
Najlepšie Plné ročníka  2015 -16.     Najlepšia Dorážka ročníka  2015 -16.  
6 kolo Šúryová Alexandra 402 Modranka 14 kolo Milan Šimon 230 Rakovice
15 kolo Urban Jakub 392 Pobedim 7 kolo Milan Šimon 222 Zlaté Klasy
4 kolo Kaušitz Daniel 391 Inter BA 15 kolo Urban Jakub 217 Pobedim
3 kolo Urban Jakub 389 Pobedim 5 kolo Mazúchová Nikola 216 Piešťany
1 kolo Urban Jakub 388 Pobedim 11 kolo Urban Jakub 213 Pobedim
7 kolo Jankovičová Dominika 383 Rakovice 6 kolo Urban Jakub 210 Piešťany
5 kolo Šúryová Alexandra 382 Pobedim 1 kolo Hupčíková Gabriela 208 Piešťany
12 kolo Magala Šimon 382 Rakovice 9 kolo Urban Erik 208 Rakovice
13 kolo Verčíková Alžbeta 382 Rakovice 10 kolo Duračková Alexandra 208 Rakovice
8 kolo Zelinková Veronika 381 Piešťany 8 kolo Urban Jakub 205 Pobedim
14 kolo Babka Patrik 381 Inter BA 13 kolo Machálková Patrícia 204 Zlaté Klasy
11 kolo Machálková Patrícia 379 Rakovice 4 kolo Urban Jakub 202 Rakovice
2 kolo Urban Jakub 378 Piešťany 12 kolo Machálková Patrícia 200 Galanta
10 kolo Jankovičová Dominika 377 Inter BA 3 kolo Urban Jakub 199 Pobedim
9 kolo Urban Jakub 376 Rakovice 2 kolo Vargová Patrícia 192 Rakovice
Najväčší rozdiel v jednom sete ročníka 2015 -16.
14 kolo Bezák Viktor 124 103 21 Hudcovič Peter
10 kolo Mikušincová Veronika 90 -71 161 Nedorost Patrik
15 kolo Maliček Michal 86 -60 146 Paračka Martin
4 kolo Milan Šimon 161 54 107 Fábryová Emma
3 kolo Joža Jozef 141 53 88 Rózsár Tibor
6 kolo Matyšková Petra 155 52 103 Mezei Máté
2 kolo Kaušitz Daniel 133 50 83 Majlát Filip
5 kolo Majlát Filip 93 -50 143 Mazúchová Nikola
7 kolo Pörsök Tamás 118 -49 167 Milan Šimon
1 kolo Joža Jozef 125 48 77 Babková / 31.Matyšková
13 kolo Nedorost Patrik 109 -48 157 Jankovičová Dominika
11 kolo Urban Jakub 170 47 123 Hupčíková Gabriela
12 kolo Dvorščák Samuel 145 45 100 Jankovičová Dominika
9 kolo Lehuta Filip 106 -44 150 Dvorščák Samuel
8 kolo Kolkníková Patrícia 142 39 103 Baluchová Slávka
 
Najväčší rozdiel celkového výkonu ročníka  2015 -16.
14 kolo Šipkovský Samuel 547 242 305 Maliček Michal
15 kolo Maliček Michal 349 -199 548 Paračka Martin
10 kolo Mikušincová Veronika 409 -152 561 Nedorost Patrik
7 kolo Pörsök Tamás 455 -128 583 Milan Šimon
5 kolo Majlát Filip 432 -124 556 Mazúchová Nikola
4 kolo Machálková Patrícia 543 113 430 Mezei Máté
1 kolo Majlát Filip 416 -111 527 Koreňová Simona
8 kolo Majlát Filip 435 -109 544 Zelinková Veronika
6 kolo Šúryová Alexandra 572 98 474 Lehuta Filip
11 kolo Vávrová Vladimíra 495 94 401 Csermák Tomáš  
13 kolo Fábryová Emma 445 -91 536 Magala Šimon
9 kolo Duračková Alexandra 518 89 429 Fábryová Emma
3 kolo Duračková Alexandra 545 88 457 Pörsök Tamás
2 kolo Kaušitz Daniel 495 84 411 Majlát Filip
12 kolo Mikušincová Veronika 452 -75 527 Janigová Ivana
Najlepší šprint ročníka  2015 -16.
9 kolo Paračka Martin 116 Zlaté Klasy
7 kolo Jankovičová Dominika 115 Rakovice
15 kolo Nedorost Patrik 115 Pobedim
1 kolo Urban Erik 111 Pobedim
8 kolo Urban Erik 110 Pobedim
11 kolo Kolkníková Patrícia 110 Modranka
13 kolo Koreňová Simona 107 Rakovice
10 kolo Vávrová Vladimíra 105 Rakovice
2 kolo Urban Erik 103 Piešťany
5 kolo Urban Jakub 103 Pobedim
6 kolo Nedorost Patrik 103 Piešťany
12 kolo Urban Erik 103 Inter BA
14 kolo Šintálová Natália 103 Rakovice
3 kolo Verčíková Alžbeta 101 Rakovice
4 kolo Duračková Alexandra 101 Piešťany
Najlepší výkon kola v ročníku  2015 -16. Umiestnenia v štvorke kola ročníka  2015 -16.
15 kolo Urban Jakub 609 Pobedim Urban Jakub 9 x
14 kolo Milan Šimon 602 Rakovice Mazúchová Nikola 6 x
3 kolo Urban Jakub 588 Pobedim Duračková Alexandra 5 x
4 kolo Urban Jakub 586 Rakovice Šúryová Alexandra 5 x
7 kolo Milan Šimon 583 Zlaté Klasy Verčíková Alžbeta 5 x
11 kolo Urban Jakub 576 Pobedim Hupčíková Gabriela 4 x
10 kolo Duračková Alexandra 575 Rakovice Machálková Patrícia 4 x
6 kolo Urban Jakub 573 Piešťany Milan Šimon 3 x
12 kolo Fúska Radoslav 571 Inter BA Balogh Tamás 2 x
8 kolo Urban Jakub 567 Pobedim Jankovičová Dominika 2 x
1 kolo Hupčíková Gabriela 565 Piešťany Magala Šimon 2 x
9 kolo Machálková Patrícia 562 Stará Turá Zelinková Veronika 2 x
13 kolo Jankovičová Dominika 561 Piešťany Dvorščák Samuel 1 x
5 kolo Šúryová Alexandra 559 Pobedim Fúska Radoslav 1 x
2 kolo Vargová Patrícia 544 Rakovice Janigová Ivana 1 x
Kaušitz Daniel 1 x
Koreňová Simona 1 x
Paračka Martin 1 x
Putz Denis 1 x
Šintálová Natália 1 x
Urban Erik 1 x
Vargová Patrícia 1 x
Vávrová Vladimíra 1 x
                                                     
Vypracoval:          Richard Tóth                   0910 943 518 spravodaj1dlz@kolky.sk